تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

اسپری بدن زنانه شی مدل Happy حجم 150 میلی لیتر

Emper Body Spray For Women, She Is Happy 150ml

رنگ بندی:
۰ تومان
۳۹,۰۰۰ تومان
معرفی محصول

اسپری زنانه شی مدل She Is Happy!

به جرات می توان گفت که عطر و بوی هرچیزی تنها عاملی است که بدون دیده شدن توجه ها را بخود جلب می کند و شاید جالب باشد که بدانید عطر و بو برای مدت بسیار طولانی در خاطر می ماند و برخی معتقدند به سختی فراموش می شود. پس یکی از راه های تاثیر گذاشتن بر دیگران و بیاد ماندنی شدن در خاطرشان استفاده از عطری خوش و همچنین متناسب با روحیاتتان می باشد که در نتیجه شناختی مختصر از شما به اطرافیانتان می دهد.

محصول پیش روی شما اسپری زنانه امپر مدل She Is Happy! می باشد که مناسب برای خانم های پر انرژی با تمی شیرین و آمیخته با گل و میوه عرضه شده است و همین امر سبب می شود مناسب برای استفاده در تمام فصول باشد. رنگ بسته بندی این محصول همچون عطرش شیرین و شاد جلوه می کند.

با اولین پاف از این اسپری بوی هلو، گلابی، نارنگی و گل سرده در هوا پخش می شود و ترکیب میوه ای این اسپری بدلیل خنکی و شیرینی که دارد تمرکز و آرامش شما را دو چندان می کند. با گذشت مدتی متوجه تغییر نت های آغازین به سوی نت های میانی می شوید. نت های میانی این اسپری از برآیند گل یاسمین و زنبق وحشی تشکیل شده است. بوی زنبق حس شجاعت و قدرت ریسک پذیری را در شما بیدار می کند و با گذشت از این مرحله، نت های پایانی با بوی وانیل و مشک غالب می شوند و خستگی یک روز کاری را با افزایش شادی و هیجان و اعتماد بنفستان از تنتان می رانند. پس اگر می خواهید در طول روز و پایان فعالیت های روزانه ی خود همچنان انرژی و بالندگی داشته باشید، اسپری زنانه امپر مدل She Is Happy! گزینه ی مناسبی می باشد.

 

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه