تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.
متن

استخدام در خاص باکس

همین که شما الان در این صفحه هستید یعنی اینکه احتمالا پتانسیل همکاری با ما را دارید. تیم خاص باکس، همیشه پذیرای ایده های جدید و افراد علاقه مند و خلاق است. اگر درهر کدام از حوزه های زیر مایل به همکاری با ما هستید و تمایل دارید جزئی از تیم خاص باکس باشید، با شماره زیر در تلگرام یا واتس آپ ارتباط برقرار نمایید.
 
شماره تلگرام و واتس آپ : 09339941799

لطفا به همراه درخواست همکاری «رزومه» ارسال گردد.


 تولید محتوا
اگر یک ذهن پویا دارید و میتوانید از هر محصول یا خدمتی محتوا بسازید، دست به قلم خوبی دارید و یا در حوزه تکنولوژی، محصولات دیجیتال و نقد و بررسی کالا مطالعه و تخصص دارید،سابقه تولید مگا محتوا و مقالات جامع دارید حتما میتوانید با ما در بخش تولید محتوا (مقاله و ویدیو) همکاری کنید. پس هرچه سریع تر با ما تماس بگیرید.


تولید و ادیت فیلم و عکس های حرفه ای و جعبه گشایی محصولات دیجیتال
اگر در زمینه تنظیم فایل ویدئویی، تولید فایل ویدئویی و ضبط فیلم های آنباکسینگ تجربه دارید و فعالیت میکنید،یا حتی به این موضوع علاقه زیادی دارید و امکانات ضبط و تنظیم فایل های ویدئویی با کیفیت بالا را دارید یا عکاسی حرفه ای میکنید یا حتی فقط ایده هایی خلاقانه برای تولید تصاویر یا فیلم در زمینه های مرتبط با فروشگاه آنلاین و محصولات موجود در سایت دارید و تمایل دارید آنها را در استودیوی خاص باکس به مرحله اجرا برسانید هرچه سریع تر با ما از طریق روش های اعلام شده در تماس باشید.


 گرافیست
عاشق نقاشی و طرح های گرافیکی هستید؟ به فوتوشاپ و ایلستریتور مسلط هستید و میتوانید طرح های خلاقانه و مهیج تولید کنید؟ اگر اینطور هست شما میتوانید در بخش تولید گرافیک (بنرها، عکسنوشته ها، طراحی لندینگ پیج، بنر های داخلی سایت و محتوای شبکه های اجتماعی) با ما همکاری کنید.


مدیریت شبکه های اجتماعی
اگر در زمینه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام دستی بر آتش دارید و حرفه ای هستید یک لحظه هم منتظر نمانید تیم خاص باکس به یک نفر متعهد و متخصص برای مدیریت شبکه های اجتماعی نیاز دارد.


دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی
فروش و ارتباط صحیح با مشتری بدون بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ در دنیای امروزی و خصوصا فروش آنلاین تقریبا غیر ممکن شده است اگر در این زمینه تخصص و تجربه دارید مطمئنا یک صندلی خالی برای شما کنار گذاشته ایم و تضمین میکنیم که در کنار یک تیم پویا و خلاق، آینده کاری خوبی را تجربه خواهید کرد پس معطل چه هستید؟ با ما در تماس باشید.


و اما اگر مطالب بالا را مطالعه کردید و تخصص شما در موارد ذکر شده وجود نداشت... مشکلی نیست! هنوز هم میشود روی این همکاری حساب باز کرد. ما یک تیم در حال توسعه هستیم اگر هنوز تمایل دارید به خانواده خاص باکس ملحق شوید، می توانید از طریق روش های ذکر شده رزومه خودتان را برای ما ارسال کنید تا برای فرصت های شغلی فعلی و آینده مورد بررسی قرار بگیرد.