تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

ارسال کالا

روش‌های ارسال کالا در خاص باکس

در فروشگاه اینترنتی خاص باکس مرسوله ها با روش های متفاوتی ارسال خواهند شد که در ادامه این روش ها، هزینه ها و مدت زمان ارسال  هر یک را توضیح داده ایم.

 خاص باکس به پاس قدردانی از همراهی شما مشتریان عزیز در شروع فعالیت تا چند سال اول کلیه مرسوله ها را فارغ از قیمت فاکتور، نوع سفارش یا تعداد به صورت رایگان ارسال میکرد ودر سال های بعد با هزینه ناچیز ولی از سال 99 هزینه های ارسال در کشور ما افزایش غیر معقولی داشته است از آنجاییکه فروش محصولات با حاشیه سود پایین و کاملا رقابتی یکی از اصلی ترین هدف های ماست افزایش ناگهانی هزینه های ارسال با هدف ما تداخل داشت.  از این رو اجبارا در حال حاضر ارسال رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیشتر از 30 میلیون تومان می باشد و هزینه ارسال سفارش‌هایی که به مبلغ ذکر شده نرسیده باشند، 49 هزار تومان برای کلیه نقاط کشور است. گرچه شما میتوانید با انتخاب گزینه پس کرایه در آخرین مرحله ثبت سفارش چه برای پست پیشتاز و چه برای تیپاکس هزینه ارسال را درب منزل پرداخت نمایید. در نظر داشته باشید هزینه های کارتن، بسته بندی، بیمه و ارسال فارغ از وزن و تعداد کالا در دو سال اخیر افزایش چند صد درصدی داشته و تقریبا به طور میانگین هر کالای ارسالی با ارزش ریالی پایین و بدون بیمه حدود 40 تا 50هزار تومان و با ارزش متوسط حدود 60 الی 80 هزار تومان و در صورتیکه قیمتی باشد با احتساب بیمه بین 100 تا 200 هزار تومان هزینه ارسال خواهد داشت. که همه هزینه های مازاد بیشتر از 49.000 تومان را به خاطر رفاه شما عزیزان خاص باکس پرداخت خواهد کرد.

روش های اصلی ارسال در خاص باکس پست پیشتاز و تیپاکس میباشد. اگر مرسوله شما با پست پیشتاز ارسال گردد با توجه به فاصله مبدا و مقصد بین 2 تا 5 روز کاری و اگر با تیپاکس ارسال گردد بین 1 تا 3 روز کاری زمان خواهد برد تا بدست شما برسد.

توجه داشته باشید امکان ارسال سفارشات شما عزیزان با پست ویژه هوایی برای مراکز استان های پر تردد نیز وجود دارد که در حال حاضر هزینه آن مبلغ 200.000 تومان میباشد.

ارسال با باربری بدون بیمه و با مسئولیت شخص شما نیز امکان پذیر است. ارسال با باربری مخصوص خریداران عمده میباشد و برای سفارشات زیر 20 عدد قابل استفاده نیست و به صورت پس کرایه میباشد.

توصیه خاص باکس استفاده از پست پیشتاز و تیپاکس است.
 برای سرعت بخشیدن و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه دریافت کالاهایی با آسیب فیزیکی یا ایراد های ظاهری مشهود اکیداً توصیه می‌شود پس از تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی را بررسی کرده و در اولین فرصت از طریق تلفن 02128428489 یا ارسال ایمیل از طریق صفحه تماس با ما این موارد را به خدمات پس از فروش خاص باکس اطلاع دهید.شایان ذکر است مدت زمان اعلام آسیب و یا مشکل احتمالی پس از تحویل کالا در روند تعویض یا بازگرداندن کالا نقش اساسی دارد و بسیار موثر است شما میتوانید توضیحات کامل را از طریق صفحه «شرایط بازگرداندن کالا» مشاهده نمایید.
تا اطلاع ثانوی به دلیل تولید زیر ساخت های لازم برای تحویل اکسپرس کالا و پرداخت در محل ، ثبت سفارش و خرید فقط از طریق درگاه امن بانک ها یا کارت به کارت وواریز به حساب صورت میگیرد و قابلیت پرداخت در محل فقط در شهر مشهد وجود دارد. به زودی قبایلت پرداخت در محل در شهر تهران و شهر های بزرگ کشور نیز به سیستم اضافه خواهد شد.
تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
در روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها سفارش شما در وبسایت ثبت شده ، پردازش و ارسال آن در اولین روز کاری بعد از تعطیلی انجام خواهد شد.
شما همچنین می توانید سوالات و مشکلات خود را با ایمیل support@khasbox.com یا شماره تماس های ذکر شده در قسمت تماس با ما مطرح نمایید.