تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

همکاری در فروش

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ چیست و چگونه میتواند برای شما در آمد ایجاد کند؟    

آیا شما هم تمایل دارید از فضای اینترنت و کسب و کار آنلاین در آمد کسب کنید؟

به مشارکت در فروش کالا علاقه مند هستید؟

آیا از خریدتان راضی هستید و تمایل دارید سیستم همکاری در فروش خاص باکس را به دیگران معرفی کنید و از این طریق در آمد کسب کنید؟

هیچ میدانستید یکی از روش های کسب در آمد جدید که بسیار هیجان انگیز و پرطرفدار است سیستم همکاری در فروش کالاست ؟

 

در خاص باکس همکاری در فروش شامل دو روش کلی بوده که بنیان و ساختار کلی آنها از یکدیگر جدا هستند در ادامه مطالب اول سیستم قدیمی و اولیه و سپس سیستم جدید را معرفی خواهیم کرد هر دو روش در دسترس هستند.شما میتوانید توضیحات تکمیلی، روش ارتباط با پشتیبان، نمونه بنر ها و تصاویر تبلیغاتی و آفر های ویژه را برای روش اول از طریق کانال تلگرام همکاری در فروش دنبال کنید و در روش دوم از طریق داشبورد معرفی شده به تمام موارد مورد نیاز دسترسی داشته باشید. روش دوم همکاری در فروش با همکاری وب سایت افیلی به تازگی راه اندازی شده و امکانات بی شماری به آن اضافه گردیده است. همکاری در فروش به سبک قدیمی وب سایت خاص باکس یعنی ارسال کد تخفیف برای مشتریان با حضور بیش از 5000 همکار نیز همچنان بر قرار است.

تعریف همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ (affiliate-marketing) یک سیستم کسب در آمد آنلاین و نوین می باشد که تا چندی پیش اثری از آن به صورت جدی در وب فارسی به چشم نمیخورد. تعاریف بسیاری برای همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ آورده شده است اما ما به یک تعریف دقیق و علمی و همچنین یک تعریف ساده و کاربردی از سیستم همکاری در فروش بسنده خواهیم کرد. طبق تعریف دقیق همکاری در فروش که اسامی دیگری نظیر بازاریابی واسطه ای یا بازاریابیِ رابطه ای هم دارد، اینطور تعبیر میشود که در یک فرآیند فروش که معمولا بر بستر اینترنت انجام میشود شما (بازاریاب یا ناشر ) با نشر و معرفی محصول از طرق مختلف به واسطه سیستم همکاری در فروش می‌توانید بدون داشتن محصول و یا خدماتی، پورسانت از فروش محصولات دیگران(به عنوان مثال محصولات وب سایت خاص باکس) را دریافت کنید. همکاری در فروش که بعضی افراد تلفظ انگلیسی آن یعنی افیلیت مارکتینگ Affiliate Marketing را به‌کار می‌برند یک تعریف ساده تر هم دارد که بر مبنای سیستم همکاری در فروش خاص باکس آن را نیز برای شما توضیح میدهیم.

 

در این تعریف شما به عنوان بازاریاب محصولات وبسایت یا کسب و کاری که انتخاب کرده اید را معرفی و تبلیغ میکنید و در ازای فروش محصولات یا به عبارتی خرید مشتریانی که بدست می آورید کارمزد دریافت خواهید کرد. حالا سوال اصلی این است : برای ثبت نام در سیستم همکاری در فروش اینترنتی از کجا شروع کنیم؟

اینجا هر دو روش همکاری در فروش را برای شما شرح میدهیم بعد از مطالعه میتوانید همین الان رایگان ثبت نام کرده و شروع کنید.

روش اول : همکاری در فروش از طریق دریافت کد بازاریابی و انتشار کد تخفیف 

پر تکرار ترین سوالی که طی چند سال اخیر همکاران ما قبل عضویت در سیستم داشتند این سوال است که همکاری در فروش مناسب چه افرادی است؟
تقریبا تمامی افرادی که به نوعی با دنیای اینترنت سروکار دارند می‌توانند از این مدل بازاریابی آنلاین کسب درآمد کنند. اینکه چه میزان از این روش کسب درآمد خواهید داشت کاملا به شما، شبکه ارتباطی‌تان و مهارت‌هایتان در زمینه تولید محتوا و فروش بستگی دارد.

برای شروع با لمس یا کلیک روی تصویر بالا در سایت خاص باکس به عنوان همکار در فروش ثبت نام میکنید و پس از ثبت نام در سامانه همکاری در فروش یک کد معرف (کد ارجاع) از خاص باکس دریافت میکنید.بعد از دریافت کد تنها کاری که باید انجام دهید معرفی و انتشار این کد در فضا های گوناگون بر بستر اینترنت است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. دقت کنید اصلی ترین نکته در سیستم همکاری در فروش کالا به روش اول که خاص باکس طراحی کرده است سود دو جانبه مشتری و بازاریاب بوده و بر همین مبنا افراد مختلف تمایل دارند از کد ارجاع شما هنگام خرید استفاده کنند. در این روش هیچ لینک اختصاصی به شما داده نخواهد شد و لینک اختصاصی مخصوص روش دوم است. به عنوان مثال در نظر بگیرید قرار است شما یک دستگاه تلفن همراه را از طریق سیستم همکاری در فروش تبلیغ کرده و به فروش برسانید مراحل به صورت زیر خواهد بود . تصویر زیر خلاصه مراحل را از ثبت نام تا فرآیند تبلیغ کد و خرید مشتری را نشان میدهد.

پیدا کردن اطلاعات کالا از سایت و یا دریافت بنر ها از  کانال تلگرام که قبلا معرفی شد نیز بسیار آسان است.

تنها سیستم «سود دو طرفه» در ایران : 

«پورسانت برای بازاریاب و تخفیف نقدی برای مشتری»

راهنمای سریع :

اگر کلیه مطالب نوشته شده در مورد سیستم همکاری در فروش را تا انتها به دقت مطالعه کنید به درک بهتر این سیستم و نحوه کار آن کمک شایانی خواهد کرد و مسلما ابهامات شما برطرف خواهد شد ولی اگر فرصت کافی ندارید یا آشنایی کافی با سیستم دارید میتوانید طبق راهنمای سریع زیر ثبت نام کرده و کار خود را شروع کنید .

ثبت نام و شروع کار روش اول :

1.از طریق لینک ثبت نام عملیات نام نویسی را انجام بدید به یاد داشته باشید حتما گزینه بازاریاب را انتخاب کنید.

2.دقت کنید برای تایید شدن شما و اختصاص کد بازاریابی حتما باید در پروفایل خود آدرس و مشخصات را تکمیل کنید در غیر اینصورت کد بازاریابی شما تایید و ارسال نخواهد شد.

2.صبر کنید تا کد بازاریابی در پروفایل شما توسط همکاران ما اختصاص داده شود.

3.وارد کانال تلگرام مخصوص همکاران شوید و اطلاعات و موارد نوشته شده در مورد سبک تبلیغات ، نحوه دریافت پورسانت ، دریافت اطلاعات در مورد کالاهای پرفروش و کلیاتِ شروع کار را مطالعه نمایید.

4. تلگرام پشتیبانی در چند قسمت این محتوا موجود است، توجه کنید کلیه ارتباطات اولیه شما و سوال هایی که ممکن است در مورد همکاری در فروش داشته باشید از طریق تلگرام پاسخگو خواهیم بود. 

5. ضمنا در صورت تمایل (الزامی نیست ) در قسمت آدرس هنگام ثبت نام شماره کارت و شماره حسابی که تمایل دارید واریز پورسانت به آن انجام شود را نیز همراه با اسم صاحب حساب و بانک مربوطه قید کنید. در غیر اینصورت بعد از اولین فروش موفق پشتیبانی با شما برای دریافت اطلاعات تکمیلی تماس خواهد گرفت.

 

اطلاعات تکمیلی در مورد همکاری در فروش سایت خاص باکس:

 

روش دوم: همکاری در فروش با همکاری سایت افیلی

در این روش شما بعد از ثبت نام به عنوان ناشر یا همکار در فروش یک پنل پیشرفته دریافت خواهید کرد که به تمام اطلاعات و آمار فروش و مشتریان خود دسترسی خواهید داشت. در این روش شما میتوانید لینک اختصاصی یا بنر های خاصی را برای تبلیغات از طریق پنل مربوطه برداشت کرده و تبلیغات و انتشار آن را انجام دهید. این روش مشابه سیستم همکاری در فروش سایت های مطرحی مثل آمازون و دیجی کالا می باشد. این روش نسبت به روش قبلی راحت تر و پیشرفته تر است ولی اینجا مشتری شما تخفیفی نخواهد داشت.
توضیحات این روش با روش قبلی متفاوت است و اگر میخواهید از این طریق کسب در آمد کنید حتما ادامه متن را با دقت مطالعه کنید آشنایی خوب و عمیق با سیستم پیش نیاز در آمد زایی شماست پس عجله نکنید و با صبر و شکیبایی کلیه توضیحات را مطالعه فرمایید.

سیستم همکاری در فروش چگونه کار می‌کند؟
افیلیت مارکتینگ از چهار رکن اصلی تشکیل شده که در ابتدا آنها را توضیح می‌دهیم سپس با یک مثال عملی نشان می‌دهیم که چطور می‌توانید از این مدل بازاریابی کسب درآمد کنید.

ارکان اصلی سیستم همکاری در فروش به شرح زیر است:

فروشگاه:

فروشگاه اینترنتی در اصل همان فروشنده و برندی است که برای فروش کالا و خدمات از روش بازاریابی از طریق همکاری در فروش اقدام می‌کند.
برای این منظور فروشگاه اینترنتی برای فروش کالا و خدمات از طریق افییلت مارکترها یا ناشران یا بازاریابان؛ نرم‌افزار افیلیت مارکتینگ مناسب برای محصولات خود را طراحی می کند.

همکار فروش(بازاریاب یا افیلیت):

افرادی همانند شما که با انتشار لینکهای برنامه همکاری در فروش به تبلیغ محصولات و فروش آنها کمک میکنند و در ازای فروش محصولات مبلغی را تحت عنوان کمیسیون(پورسانت فروش) دریافت می‌کنند.

مشتری:

افرادی که قصد خرید از فروشگاه را دارند و توسط شما به فروشگاه معرفی شده‌اند.

نرم‌افزار و شبکه همکاری در فروش:

نرم‌افزار همکاری در فروش برنامه‌ای تحت وب است که فروشگاه جهت مدیریت و پشتیبانی همکاران فروش پیاده‌سازی کرده و در اختیار همکاران فروش(شما) قرار می‌دهد اما در صورتی که فروشگاه قادر به پیاده‌سازی این برنامه تحت وب نباشد یا نخواهد این نرم‌افزار را خود پیاده‌سازی کند، می‌تواند از یک شبکه همکاری در فروش مانند افیلی جهت این کار کمک بگیرد. در واقع شبکه همکاری در فروش یک واسط میان فروشگاه‌ها و همکاران فروش است تا بتوانند به راحتی با یک‌دیگر تعامل برقرار کنند.
یک مثال عملی:
همانطور که قبلا گفتیم تقریبا تمامی افرادی که به نوعی با دنیای آنلاین در ارتباط هستند می‌توانند از این طریق کسب درآمد کنند اما میزان درآمدشان کاملا وابسته به توانایی‌هایشان است برای مثال در صورتی که شما یک بلاگر حرفه‌ای باشید و ورودی ارگانیک بالایی داشته باشید یا یک پیج اینستاگرام با تعداد بالایی فالور قطعا درآمد بیش‌تری نسبت به یک شخص معمولی خواهید داشت.
ما در این مثال قصد داریم یک فرد کاملا عادی را در نظر بگیریم که نه اینفلوئنسر است و نه وبسایت یا وبلاگ پربازدیدی دارد فرض کنید دوست شما به دنبال خرید یک انگشتر نقره یا یک گوشی شیائومی است و از شما درخواست راهنمایی و کمک جهت خرید می‌کند شما بعد از بررسی به وی پیشنهاد خریدیکی از محصولات دسته انگشترجات یا موبایل از سایت خاص باکس را می‌دهید حال به او می‌گویید که جهت خرید می‌تواند از لینک افیلیت(به آن لینک معرف هم می‌گویند) شما اقدام به خرید از خاص باکس کند. این لینک نیز در پنل شما قابل دسترسی و برداشت است.
در واقع کافی است به هر روشی که می‌توانید خاص باکس  را از طریق لینک افیلیت خود یا بنر های قرار داده شده در پنلتان  به دوستان و آشنایانتان و مخاطبانتان معرفی کنید و بابت خرید آنها از ما کمیسیون دریافت کنید.

چطور با خاص باکس از این طریق (روش دوم) همکاری را شروع کنیم؟
ما برای ارائه خدمات بهتر به همکاران فروش از شبکه همکاری در فروش افیلی کمک گرفته‌ایم کافی است از طریق لینک زیر وارد وبسایت افیلی شده و به عنوان ناشر ثبت نام نمایید و طبق آموزش موجود در ویدئو زیر لینک افیلیت خود را بسازید، همین!
https://my.affili.ir/auth/register

اگر توضیحات برای شما مبهم است یا هنوز نیاز به آموزش استفاده از پنل افیلی دارید لطفا ویدئوی آموزشی زیر را تماشا کنید.

 


چه درصدی به عنوان بازاریاب(همکار فروش) در ازای هر خرید دریافت می‌کنم؟
ما در خاص باکس محصولات متنوعی در دسته‌بندی‌های مختلف داریم و هر دسته‌بندی کمیسیون خاص خود را دارد. در جدول زیر می‌توانید درصد کمیسیون هر دسته‌بندی را ببینید.

موبایل و لپ تاپ و دوربین دیجیتال و کنسول بازی و ساعت هوشمند بین 0.25 تا 1 درصد

لواز جانبی دیجیتال و غیر دیجیتال بین 5 تا 30 درصد

لوازم آرایشی و بهداشتی 3 تا 7 درصد

زیور آلات 3 تا 10 درصد

پوشاک شامل انواع لباس کیف کفش و ساعت 5 تا 20 درصد

سلامت و ورزش 2 الی 10 درصد

در نظر داشته باشید قیمت ها در خاص باکس کاملا رقابتی و هیجان انگیز است. پس اگر دسته بندی خاصی مثل موبایل درصد بالایی ندارد در نقطه مقابل به علت قیمت مناسب فروش بسیار راحت تر است. به عنوان مثال گوشی موبایلی را در نظر بگیرید که قیمتش در سایت های شناخته شده و مرجعی مثل دیجی کالا 10 میلیون تومان است و در خاص باکس 11 میلیون ! حالا اگر پورسانت شما 10 درصدم باشد فروش این کالا تقریبا محال است. پس صرفا درصد های بالا ملاک مقایسه و تشخیص نیست. حال اگر شرایط را برعکس کنیم چطور؟ اگر همین موبایل در وب سایت ما 1 میلیون تومان ارزانتر باشد ولی کمسیون جزئی داشته باشد احتمالا شما از طرق مختلف بتوانید چندین فروش موفق ایجاد کنید. پس درصد پایین در مقابل تعداد فروش بالا بهتر از درصد بالا بدون فروش موفق است.
درآمد خود را چگونه دریافت می‌کنیم؟
تمامی امور مالی شما در این روش توسط افیلی و با همکاری و پشتیبانی خاص باکس انجام می‌شود فقط  کافی است هر زمان درآمدتان به مبلغ 200 هزار تومان رسید در پنل افیلی درخواست تسویه کنید. در کمترین زمان ممکن پول به حسابتان واریز خواهد شد.

در صورت وجود سوال و یا نیاز به راهنمایی بیش‌تر چه کار کنیم؟
همواره تمامی سوالات خود را می‌توانید از طریق تماس مستقیم و یا بخش پشتیبانی آنلاین از افیلی بپرسید. کارشناسان خاص باکس نیز مشاور شما در تمام طول مسیر خواهند بود.

شماره تماس پشتیبانی افیلی:
021-91015916

شماره تماس پشتیبانی خاص باکس:

021-28428489
 

 

سوالات متداول در مورد سیستم همکاری در فروش کالا روش اول:

1.چطور به سامانه « همکاری در فروش » بپیوندیم؟ آیا ثبت نام و فعالیت رایگان است ؟

بسیار راحت!! در هر دو روش کاملا رایگان است.

همان طور که قبل تر هم بیان شد شما میتوانید به صفحه ثبت نام مراجعه کرده و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده با انتخاب گزینه بازاریاب که در قسمت نهایی فرم ثبت نام قابل مشاهده است کد معرف اختصاصی دریافت نمایید.لازم به ذکر است تاییدیه و دریافت کد معرف معمولا پس از یک روز کاری انجام خواهد شد که این کد در پروفایلتان نیز قابل مشاهده است. به هر علتی اگر بعد از گذشت 48 ساعت کد دریافت نکردید شماره همراه ثبت نامی را برای شماره پشتیبانی ارسال کرده تا پیگیری انجام شود. ضمنا ثبت نام و دریافت پنل بازاریابی کاملا رایگان بوده و خاص باکس هیچ مبلغی برای اختصاص کد معرف و پنل بازاریابی و ثبت نام در سیستم همکاری در فروش از شما دریافت نخواهد کرد. در روش دوم نیز وارد سایت افیلی شده به عنوان ناشر ثبت نام فرمایید.

2.آیا واقعا میتوان در سیستم همکاری در فروش کسب در آمد کرد؟

بله! قطعا با تلاش و پشتکار میتوانید درآمد فوق العاده ای داشته باشید با توجه به اینکه این سوالِ خیلی از عزیزانی هست که هنوز وارد سیستم نشده اند باید دو نکته را بیان کنیم.

نکته اول اینکه سیستم همکاری در فروش گرچه یک منبع در آمد خوب است و وابسته به زمان و مکان نمی باشد ولی نباید انتظار داشته باشید بدون تلاش و صرف وقت و انرژی در آمد خوبی به جیب شما سرازیر شود. کسب در آمد مساوی است با تلاش و پشتکار. لطفا گول تبلیغات دروغین را نخورید! درآمد راحت و سود سرشار بدون تلاش و پشتکار اولیه خواب و خیالی بیش نیست. اساس همکاری تیم خاص باکس صداقت است.

نکته دوم اینکه خیلی از همکاران عزیز به محض ثبت نام سراغ فروش کالاهایی میروند که در واقع فروششان سخت است! مسلما فروش این کالاها برای ما باعث خوشحالیست ولی واقعیت این است اگر میخواهید در این سیستم به نسبت وقت و تلاشی که صرف می کنید در آمد خوب و منطقی داشته باشید باید سراغ کالاهای پر فروش و جذاب بروید کالاهایی که به نسبت امکانات و مشخصات قیمت مناسب و اقتصادی دارند، کالاهایی که مد روز هستند و یا کالاهایی که برای اکثریت افراد جامعه کاربرد دارند. حال شما بگویید فروش یک کمربند یا انگشتر عقیق مردانه قبل از روز پدر با تخفیف 50 درصدی راحت تر است یا یک تلفن همراه با قیمت 20 میلیون تومانی که حتی 1 درصد هم تخفیف ندارد ! بهتر است در ماه های اول فعالیت با کالاهای خوش فروش و خوش سود شروع کنید البته این مورد برای همکاران حرفه ای که در شبکه های اجتماعی و فضای وب مخاطبین زیادی دارند صدق نمی کند.لطفا برای دریافت کالاهای پرفروش و راهنمایی در این زمینه وارد کانال تلگرام ما شوید. پس به خاطر داشته باشید حتی بهترین سیستم همکاری در فروش هم نیاز به فعالیت و تلاش مستمر دارد.

3.سطوح بازاریابی چیست؟

توجه فرمایید سطوح بازاریابی فقط شامل روش اول میشود.شرایط کاری و سیستم رشد و ارتقا بازاریابان بر اساس فعالیت و حجم فروش در 4 دسته طبقه بندی میشود. توجه کنید پورسانت فروش در تمام مراحل یکسان است ولی درآمد و مزایای هر سطح طبق توضیحات زیر متقاوت می باشد.دقت کنید کالاهای سایت خاص باکس برخلاف اکثر سایت های دیگر تنوع بالایی داشته و خیلی از اقلام مبالغی بالا دارند به عنوان مثال لپ تاپ ها و گوشی هایی با قیمت 40.000.000 تومان به بالا در سایت موجود است. شرایط فروش کالاهای گران قیمت مثل موبایل و لپ تاپ و پرداخت پورسانت آنها نیز مانند گروه های دیگر است با این تفاوت که در سطوح بازاریابی تاثیری ندارند. 

1.بازاریاب سطح  برنزی (فروش از 3.000.000 تا 6.000.000 تومان) :

این دسته از بازاریابان غیر از پورسانت فروش و کمسیون معرفی خواهند داشت و برای رسیدن به مزایای بیشتر باید به سطح نقره ای دست یابند. فعالیت هر ماه شما توسط سیستم بررسی شده در صورتی که حجم فروشتان به حد مورد نظر رسیده باشد به گروه نقره ای ارتقا می یابید و اگر به حد مورد نظر نرسیده باشید در همان سطح برنزی به فعالیتتان ادامه خواهید داد تا در همین بازه های یک ماهه با تلاش بیشتر شانس خود را برای پیوستن به گروه بعدی امتحان کنید . بازاریابان سطح برنزی غیر از پورسانت فروش پاداش نقدی معرفی نیز دریافت میکنند . درباره پاداش نقدی 500 هزار تومانی معرفی در کانال تلگرام توضیحات داده شده است.

2.بازاریاب سطح نقره ای (فروش بین 6.000.000 تا 10.000.000 تومان در ماه ) :

 علاوه بر تمام موارد ذکر شده در سطح قبلی بازاریاب نقره ای از مزیت دریافت پاداش به میزان 300.000 تومان در انتهای هر ماه نیز برخوردار خواهد بود . دقت کنید ادامه این روند موجب داشتن حقوق ثابت خواهد بود.

3.بازاریاب سطح طلایی (فروش بین 10.000.000 تا 15.000.000 تومان) :

در این سطح علاوه بر تمامی موارد ذکر شده برای سطوح قبلی پاداش 700.000 تومانی نیز به دریافتی بازاریاب طلایی اضافه خواهد شد.

4.بازاریاب سطح الماس (فروش بیشتر از 15.000.000 تومان در ماه):

در این سطح از بازاریابی بازاریاب میتواند با مدیریت و همراهی بازاریابانی که به سیستم اضافه کرده، هدایت و کنترل تیم بازاریابی ( حداقل تعداد 5 نفر بازاریاب فعال که در سطح نقره ای به بالا مشغول فعالیت باشند) ماهیانه  2.000.000 تومان پاداش دریافت کند. منظور از هدایت و مدیریت 5 نفر بازاریاب این است که انتهای هر ماه که فروش بازاریاب الماس بالاتر از 15.000.000 تومان است حداقل 5 بازاریابی که ایشان معرفی کرده باشد نیز در سطح نقره ای یا بالاتر قرار گرفته باشند . توجه داشته باشید بازاریاب الماس برای فروش بیشتر از حد تعیین شده 1.000.000 تومان پاداش یا حقوق ثابت دارد و مبلغ مازاد تا 2.000.000 تومان زمانی پرداخت خواهد شد که شرایط ذکر شده برای افراد معرفی شده (5 نفر همکار فعال) برای حداقل یکماه ایجاد و حفظ شده باشد.

4.چطور تبلیغات کنم ، کالا ها را معرفی کرده و در نهایت بفروشم ؟

شبکه های اجتماعی، وبلاگ، پلتفرم های انتشار محتوای متنی و ویدئویی،محافل دوستانه ، آشنایان و اقوام معمولا بهترین گزینه ها برای معرفی یک محصول یا خدمت می باشد مخصوصا وقتی برای آنها سود آنی و نقدی داشته باشد و به آن کالا نیاز داشته باشند. دقت کنید که در ادامه پورسانت دعوت در سیستم همکاری در فروش را نیز توضیح خواهیم داد که علاوه بر فروش کالا میتوانید با اضافه کردن افراد به سیستم از دعوت آنها به سیستم نیز پاداش بگیرید.

در راستای فروش هر چه بیشتر شما عزیزان بهتر است بدانید در حال حاضر یکی از بهترین روش های بازاریابی استفاده از شبکه های اجتماعی و ساخت کانال، گروه یا صفحه تبلیغاتی است. یکی دیگر از روش های تبلیغات استفاده از سایت های قرار دادن آگهی رایگان مثل دیوار و شیپور است. روش های بسیاری برای کسب در آمد از طریق بازاریابی وجود دارد که میتوانید با یک جست و جوی ساده در اینترنت به این مطالب دست پیدا کنید.پس از پیدا کردن فرد علاقه مند به خرید کالا تنها کاری که باید انجام دهید معرفی آدرس یا همان لینک محصول مورد نظر و کد اختصصای خودتان به مشتری می باشد. اگر شما صفحات پرطرفداری در شبکه های اجتماعی یا حتی وبلاگ پر مخاطبی دارید این فرصت استثنائی را از دست ندهید.

مثلا فرض کنیم شما از کالای زیر خوشتون اومده و طبق اطلاعات دریافتی از سیستم میدونید که این کالا 20 هزار تومن تخفیف برای مشتری و 100 هزار تومن پورسانت برای شما داره... چطوری تبلغیش کنیم ؟

چه فرصت هایی پیش روی ماست برای بدست آوردن اون 100 هزار تومن ؟

تصویر رو ببینید تا چندین راه حل براش ارائه کنیم ...

اگر دقت کنید آدرسی که با فلش مشخص شده و دورش کادر کشیده شده آدرس صفحه محصول است که کوتاه کردن لینک (در صورت لزوم) و موارد دیگر مرتبط را در کانال تلگرام به تفصیل توضیح دادیم. کافیست شما همین لینک را با کد بازاریابی خودتان تبلیغ کنید.
مثلا در اینستاگرام تصاویر محصول را آپلود کرده و کد بازاریابی خود را در کپشن پست به مخاطبان معرفی میکنید.در تلگرام نیز مشابه اینستاگرام عمل میکنیم.

در سرویس های اشتراک ویدئو مثل نماشا و تماشا که قابلیت بارگزاری ویدئو همراه با درج لینک(آدرس اینترنتی) دارند یک فیلم مرتبط را آپلود کرده و محصول را تبلیغ میکنیم.

در دیوار و شیپور آگهی ایجاد کرده و لینک محصول را در آگهی ثبت میکنیم.

آدرس محصول یا سایت را پیامکی برای اقوام و دوستان ارسال میکنیم.

دقت کنید روش های بسیاری وجود دارد فقط حتما باید کد معرف خودتان را همراه لینک به مشتری بدهید تا هنگام خرید از آن استفاده کند. تخفیف و پورسانت و این سود طرفه فقط در سیستم خاص باکس می باشد شک نکنید که خاص باکس یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی جهت همکاری می باشد.

به عنوان مثال تصویر زیر یک بنر تبلیغاتی در پیام رسان تلگرام است که با کد مخصوص بازاریاب (که در انتهای پیام آورده شده) مشتری میتواند در لحظه خرید 90.000 هزار تومان تخفیف بگیرید و به حساب بازاریاب نیز 200.000 تومان پورسانت محاسبه خواهد شد که از طریق پروفایل بازاریابی در سایت قابل رهگیری و مشاهده است.ایجاد تبلیغ همراه با کد ارجاع و ارسال به شبکه های اجتماعی، سایت های تبلیغ رایگان، وبلاگ ها و ... یکی از راه های کسب در آمد از سیستم است.پس از اینکه یکی از تبلیغات شما مشتری بالقوه را ترغیب به خرید کند مشتری شما در اولین مرحله از خریدش با کادری رو برو میشود تحت عنوان : «مشتری گرامی اگر کد تخفیف دارید وارد کنید»  و بدین صورت مشتری کد تخفیفی که از شما گرفته  را در قسمت مربوطه وارد کرده و خریدش را نهایی میکند. خب الان چه اتفاقی افتاد ؟؟ در همان لحظه خرید مبلغ تخفیف اختصاص داده شده به آن کالا از فاکتور مشتری کم شده و پورسانت بازاریاب نیز در پروفایل شخصی اش قابل مشاهده خواهد بود. در واقع مشتری تخفیف گرفت و شما پورسانت... یه معامله دو سر برد.

  

در تصویر فوق مشتری باید در مراحل خرید از کد شما استفاده کند تا هم در فاکتور ایشان تخفیف اعمال شود و هم برای شما پورسانت محاسبه گردد.

5.چه تضمین یا دلیلی وجود دارد که پس از معرفی کالا در وبسایت مشتری از کد معرف من استفاده کند ؟

همان طور که قبلا هم گفته شد قیمت کالا در حالت عادی بالاتر از قیمت همان کالا در حالتی است که مشتری از کد تخفیف بازاریاب استفاده می کند. در واقع کد تخفیف مشتریانِ شما همان کد معرف شماست که تا زمانی که فعال هستید تاریخ انقضایی ندارد و در صورت خرید مشتریان مرتبا برای شما به صورت خودکار پورسانت محاسبه خواهد شد.به صورت منطقی امکان ندارد کسی بعد از دریافت کد تخفیف هنگام خرید از این کد استفاده نکرده و از تخفیف صرف نظر کند پس اگر مشتری شما خریدش را نهایی کند شما قطعا پورسانت فروش آن کالا را دریافت خواهید کرد.

6.آیا مسئول رسیدگی و پشتیبانی سفارشِ خریداری که از کد معرف من استفاده کرده خودم هست؟

خیر خاص باکس تمامی سفارشات را اعم از ساده ، خاص یا تخفیف دار تحت سیستمی یکپارچه و یکسان پردازش و ارسال میکند.شما در سیستم همکاری در فروش فقط نقش معرف دارید. پس کافیست کد اختصاصی خودتان را در شبکه های اجتماعی و هر جایی که امکان تبلیغات دارید به اشتراک بگذارید تمامی مراحل بعدی توسط ما انجام خواهد شد .

7.بازاریاب فعال باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

فردی که بتواند حداقل ظرف مدت 30 روز به سطح برنزی (پایین ترین سطحی که مورد انتظار است) دست یابد و پس از آن در همان سطح باقی بماند بازاریاب فعال است. به عبارت دیگر در سیستم همکاری در فروش صرفا ثبت نام برای شما ایجاد در آمد نخواهد کرد و باید حتما به صورت مداوم و فعال در حال تبلیغات و اطلاع رسانی کد مخصوص خودتان به دیگران باشید. دقت کنید شما در هر زمان حتی برای یک خرید و حتی برای مبالغ کم میتوانید درخواست تسویه حساب دهید ولی تا بازاریاب فعال نباشید نمیتوانید پورسانت معرفی دوستان و آشنایان را دریافت کنید.واریزی پورسانت نیز بعد از اتمام دوره پانزده روزه گارانتی تعویض کالا انجام خواهد شد نه بلافاصله بعد از خرید مشتری.

8.چه محصولاتی بفروشیم؟ پورسانت محصولات مختلف چطور محاسبه میشود ؟

تمام محصولات داخل سایت شامل سیستم همکاری در فروش هستند و فقط درصد تخفیف آنها متفاوت است. اما سیستم سایت به صورت درصدی عمل نمیکند. در واقع هر چه یک کالا گرانتر باشد قرار نیست پورسانت بیشتری داشته باشد. و ممکن است کالایی با قیمت کمتر پورسانت بیشتری داشته باشد. در این رابطه و برای معرفی کالاهای خوش سود بهتر است با تلگرام پشتیبانی در تماس باشید. ولی در حال حاضر به عنوان یک قاعده باید بدانید به صورت حدودی پورسانت دسته بندی دیجیتال شامل موبایل، لپ تاپ و دوربین های دیجیتال تا اطلاع ثانوی زیر 1 درصد میباشد. و پورسانت الباقی کالاها تقریبا بین 10 تا 30 درصد است.

9.آیا میتوانم دوستان خود را به سیستم دعوت کنم ؟ 

بله به راحتی . در واقع دعوت از دوستان یک روش در آمد زایی است پس از ثبت نام به عنوان بازاریاب و اختصاص کد معرف مشخصات کسی که معرفی کرده اید را به تلگرام پشتیبانی اطلاع دهید تا پیگیری های مربوطه برای واریز پاداش نقدی توسط کارشناسان ما انجام شود. دقت کنید برای گرفتن پاداش نقدی هم شما هم کسی که معرفی کردید باید حداقل در سطح برنزی ( بازاریاب فعال ) باشید. و حداقل یکمته از تاریخ فعالیت شما گذشته باشد. 

10.معرفی دیگران به عنوان بازاریاب چه سودی برای من دارد ؟

اگر بازاریابی که معرفی کرده اید سطح فروشی معادل سطح برنزی (اولین سطح فروش) و بالاتر داشته باشد پس از یک ماه فعالیت مداوم در سیستم همکاری در فروش، خاص باکس پانصد هزار تومان پاداش نقدی برای شما و همکارتان در نظر گرفته است.

11.چه زمانی میتوانم درخواست تسویه حساب بدهم؟

در روش اول شما میتوانید بعد از دومین ثبت سفارش و پرداخت مشتری بدون هیچ محدودیتی و در هر زمان درخواست تسویه حساب داشته باشید. دقت کنید از زمان ارسال درخواست تسویه حساب تا واریز وجه به حساب شما حدود 24 ساعت زمان لازم است. مبلغ موجودی شما برای درخواست واریز باید حتما بیشتر از 100 هزار تومان باشد. تسویه حساب در روش دوم از طریق پنل افیلی انجام شده و بعد از رسیدن موجودی به 200 هزار تومان قابل انجام است.

12.هنوز هم سوالاتی دارم که پاسخش را نیافتم چه کاری باید انجام بدهم ؟ 

پشتیبانی تلگرام به صورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهد بود و پیشنهاد ما ارسال پیام در تلگرام است. در غیر اینصورت لطفا از قسمت تماس با ما برای بخش پشتیبانی پیام بگذارید یا از طریق ایمیل support@khasbox.com سوالات خود را مطرح نمایید .

ضمنا برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نمونه بنر های تبلیغاتی در هر ساعت از شبانه روز میتوایند به کانال مخصوص همکاری در فروش بپیوندید تا از آخرین بنر ها، راهنمایی ها و اطلاعیه ها مطلع شوید.توجه کنید بسیاری از آفر های فوق العاده روزانه، طرح ها و جشنواره ها، کالای های خوش سود و خوش فروش و ... در کانال اطلاع رسانی میشوند.

4 مرحله ساده با در آمد فاصله داری... معطلش نکن، فقط شروع کن ما هواتو داریم.

به خانواده خاص باکس خوش آمدید.