تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

همکاری در فروش

 

آیا از خریدتان راضی هستید و تمایل دارید خاص باکس را به دیگران معرفی کنید ؟

شما هم تمایل دارید از فضای اینترنت و کسب و کار آنلاین در آمد کسب کنید ؟

به کار پاره وقت یا کار در منزل علاقه دارید؟

 

 پس مطالب زیر در مورد سیستم همکاری در فروش را به هیچ عنوان از دست ندهید ، آنها را به دقت مطالعه کرده و سامانه همکاری در فروش خاص باکس را به دیگران نیز معرفی کنید.

 

تنها سیستم «سود دو طرفه» در ایران : 

«پورسانت برای بازاریاب و تخفیف نقدی برای مشتری»

راهنمای سریع :

اگر کلیه مطالب نوشته شده در مورد سیستم همکاری در فروش را به دقت مطالعه کنید به نفع شماست ولی اگر فرصت کافی ندارید میتوانید طبق راهنمای سریع زیر ثبت نام کرده و کار خود را شروع کنید .


1.از طریق لینک ثبت نام عملیات نام نویسی را انجام داده و در آخر گزینه بازاریاب را انتخاب کنید.

2.دقت کنید برای تایید شدن شما و اختصاص کد بازاریابی حتما باید در پروفایل خود آدرس و مشخصات را تکمیل کنید.

2.صبر کنید تا کد بازاریابی در پروفایل شما توسط همکاران ما تایید شود.

3.به تلگرام پشتیبانی یک پیام ارسال کرده تا در مورد سبک تبلیغات ، نحوه دریافت پورسانت ، دریافت اطلاعات در مورد کالاهای پرفروش و کلیاتِ شروع کار راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

4.شماره تلگرام پشتیبانی 09339941799 میباشد توجه کنید کلیه ارتباطات اولیه شما و سوال هایی که ممکن است در مورد همکاری در فروش داشته باشید از طریق تلگرام پاسخگو خواهیم بود.

5. ضمنا در قسمت آدرس شماره کارت و شماره حسابی که تمایل دارید واریز پورسانت به آن انجام شود را نیز همراه با اسم صاحب حساب و بانک مربوطه قید کنید.

 

اطلاعات تکمیلی در مورد همکاری در فروش سایت خاص باکس:

مزایای پیوستن به خانواده بزرگ بازاریابان خاص باکس :

1.داشتن حس خوب نوع دوستی و انسانیت که سر لوحه کار ما بوده و یقینا هدف اصلی ما و شما در درجه اول معرفی یک مرکز ارزان فروشی و ارایه تخفیف های عالی به نزدیکان و آشنایان است. مسلما وقتی با این هدف تلاش کنید درآمد خوبی در انتظار شما خواهد بود.پس با ارائه کد معرف مخصوص به خودتان به دیگران غیر از اینکه شما از فروش حاصل از آن کالا پورسانت میگیرید چندین عملیات دیگر هم انجام خواهد شد که به شرح زیر است:

 

1. معرفی یک وب سایت معتبر با کالاهای درجه یک با قیمت های بسیار مناسب به دیگران و جلوگیری از گران فروشی فروشگاه های آنلاین یا سنتی و معضلات مشابه

2.استفاده از کد معرف شما و گرفتن تخفیف آنی هنگام خرید کالا توسط مشتری و تجربه حس خوب صرفه جویی در خرید آنلاین با تخفیف های نقدی هنگام خرید

3.معرفی بازاریاب فعال و گرفتن پاداش همراه با امکان عضو گیری پویا و دریافت پاداش نقدی و غیر نقدی

4.ایجاد حس رقابت و کار تیمی با دوستانی که خودتان به سیستم همکاری در فروش دعوت نموده اید توسط پلن های بزنزی تا الماس و داشتن حس ارتقا و پیشرفت تا رسیدن به پلن نهایی

5.برخورداری از مزایای شغلی که معمولا شرکت ها و فروشگاه ها برای بازاریابان در نظر نمیگیرند : مثل حقوق ثابت ، سفر های تفریحی ، قرعه کشی سکه طلا و ... 

 

چطور به سامانه « همکاری در فروش » بپیوندیم ؟

بسیار راحت!!

شما میتوانید از لینک زیر به صفحه ثبت نام مراجعه کرده و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده با انتخاب گزینه بازاریاب که در قسمت نهایی فرم ثبت نام قابل مشاهده است کد معرف اختصاصی دریافت نمایید.لازم به ذکر است تاییدیه و دریافت کد معرف معمولا پس از یک روز کاری به شماره تلفن همراه تان ارسال خواهد شد ولی تحه هر شرایطی اگر پیامک مربوطه را دریافت نکردید این کد در پروفایلتان نیز قابل مشاهده است. ضمنا ثبت نام و دریافت پنل بازاریابی کاملا رایگان بوده و خاص باکس هیچ مبلغی برای اختصاص کد معرف و پنل بازاریابی از شما دریافت نخواهد کرد.

 

نکته : همکاران و هم صنفان عزیز نیز میتوانند با تماس با تلفن شرکت درخواست پنل همکار نمایند تا توضیحات لازم نیز به ایشان ارائه گردد .

صفحه ثبت نام

سطوح بازاریابی چیست ؟

شرایط کاری و سیستم رشد و ارتقا بازاریابان بر اساس فعالیت و حجم فروش در 4 دسته طبقه بندی میشود . توجه کنید پورسانت فروش در تمام مراحل یکسان است ولی درآمد و مزایای هر سطح طبق توضیحات زیر قطعا متقاوت است.

1.بازاریاب سطح  برنزی (فروش  تا 1.500.000 تومان) :

این دسته از بازاریابان فقط پورسانت فروش و معرفی خواهند داشت و برای رسیدن به مزایای بیشتر باید به سطح نقره ای دست یابند. فعالیت هر ماه شما توسط سیستم بررسی شده در صورتی که حجم فروشتان به حد مورد نظر رسیده باشد به گروه نقره ای ارتقا می یابید و اگر به حد مورد نظر نرسیده باشید در همان سطح برنزی به فعالیتتان ادامه خواهید داد تا در همین بازه های یک ماهه با تلاش بیشتر شانس خود را برای پیوستن به گروه بعدی امتحان کنید . بازاریاب سطح برنزی فقط پورسانت فروش و معرفی دریافت میکنند .

 

2.بازاریاب سطح نقره ای (فروش بین 1.500.000 تا 3.000.000 تومان) :

 علاوه بر تمام موارد ذکر شده در سطح قبلی بازاریاب نقره ای از مزیت دریافت حقوق ثابت به میزان 150.000 تومان در ماه نیز برخوردار خواهد بود .

 

3.بازاریاب طلایی (فروش بین 3.000.000 تا 5.000.000 تومان) :

در این سطح علاوه بر تمامی موارد ذکر شده برای سطوح قبلی یعنی پورسانت معرفی و فروش کالا و حقوق ثابت 150 هزار تومانی بازاریاب طلایی می تواند در قرعه کشی فصلی نیم سکه طلای بهار آزادی شرکت داده خواهد شد.

4.بازاریاب الماس (فروش بیشتر از 5.000.000 تومان در ماه):

در این سطح از بازاریابی بازاریاب میتواند با رهبری و همراهی بازاریابانی که به سیستم اضافه کرده ، هدایت و کنترل تیم بازاریابی ( حداقل تعداد 5 نفر بازاریاب فعال که در سطح نقره ای به بالا مشغول فعالیت باشند) ماهیانه  500.000 تومان حقوق ثابت دریافت کند .

 منظور از هدایت و رهبری 5 نفر بازاریاب این است که انتهای هر ماه که فروش بازاریاب الماس یا رهبر بالاتر از 5.000.000 تومان است حداقل 5 بازاریابی که ایشان معرفی کرده باشد نیز در سطح نقره ای یا بالاتر قرار گرفته باشند .

چطور تبلیغات کنم ، کالا ها را معرفی کرده و در نهایت بفروشم ؟

محافل دوستانه ، آشنایان و اقوام معمولا بهترین گزینه ها برای معرفی یک محصول یا خدمت می باشد مخصوصا وقتی برای آنها سود آنی و نقدی داشته باشد ! 

ولی در راستای فروش هر چه بیشتر شما عزیزان بهتر است بدانید در حال حاضر یکی از بهترین روش های بازاریابی استفاده از شبکه های اجتماعی و ساخت کانال ، گروه یا صفحه تبلیغاتی است. یکی دیگر از روش های تبلیغات استفاده از سایت های قرار دادن آگهی رایگان است. روش های بسیاری برای کسب در آمد از طریق بازاریابی وجود دارد که میتوانید با یک جست و جوی ساده در اینترنت به این مطالب دست پیدا کنید.پس از پیدا کردن فرد علاقه مند به خرید کالا تنها کاری که باید انجام دهید معرفی آدرس یا همان لینک محصول مورد نظر و کد اختصصای خودتان به مشتری می باشد. اگر شما صفحات پرطرفداری در شبکه های اجتماعی یا حتی وبلاگ پر مخاطبی دارید این فرصت استثنائی را از دست ندهید.

به عنوان مثال تصویر زیر یک بنر تبلیغاتی در پیام رسان تلگرام است که با کد مخصوص بازاریاب (که در انتهای پیام آورده شده) مشتری میتواند در لحظه خرید 90.000 هزار تومان تخفیف بگیرید و به حساب بازاریاب نیز 90.000 تومان پورسانت محاسبه خواهد شد که از طریق پروفایل بازاریابی در سایت قابل رهگیری و مشاهده است.

  

در تصویر فوق مشتری باید در مراحل خرید از کد شما استفاده کند تا هم در فاکتور ایشان تخفیف اعمال شود و هم برای شما پورسانت محاسبه گردد.

سوالات متداول در مورد سیستم همکاری در فروش کالا:

1.چه تضمین یا دلیلی وجود دارد که پس از معرفی کالا در وبسایت مشتری از کد معرف من استفاده کند ؟

همان طور که قبلا هم گفته شد قیمت کالا در حالت عادی بالاتر از قیمت همان کالا در حالتی است که مشتری از کد تخفیف بازاریاب استفاده کند. در واقع کد تخفیف مشتریانِ شما همان کد معرف شماست که تا زمانی که فعال هستید تاریخ انقضایی ندارد و در صورت خرید مشتریان مرتبا برای شما به صورت خودکار پورسانت محاسبه خواهد شد .

2.آیا مسئول رسیدگی و پشتیبانی سفارشِ خریداری که از کد معرف من استفاده کرده خودم هست؟

خیر خاص باکس تمامی سفارشات را اعم از ساده ، خاص یا تخفیف دار تحت سیستم یکپارچه و یکسان پردازش و ارسال میکند.شما در سیستم فقط نقش معرف دارید. پس کافیست کد اختصاصی خودتان را در شبکه های اجتماعی و هر جایی که امکان تبلیغات دارید به اشتراک بگذارید تمامی مراحل بعدی توسط ما انجام خواهد شد .

3.بازاریاب فعال باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

فردی که بتواند در مدت 30 روز به سطح نقره ای بازاریابی دست یابد و پس از آن در همان سطح باقی بماند بازاریاب فعال است. به عبارت دیگر در سیستم همکاری در فروش صرفا ثبت نام برای شما ایجاد در آمد نخواهد کرد و باید حتما به صورت مداوم و فعال در حال تبلیغات و اطلاع رسانی کد مخصوص خودتان به دیگران باشید.

4.چه محصولاتی بفروشیم ؟ 

تمام محصولات داخل سایت شامل این مبحث هستند و فقط درصد تخفیف آنها متفاوت است.در بعضی موارد خاص کالاهایی که تخفیف ویژه دارند از این قاعده مستثنی هستند.

5.آیا میتوانم دوستان خود را به سیستم وارد کنم ؟ 

بله به راحتی . پس از ثبت نام به عنوان بازاریاب و اختصاص کد معرف مشخصات کسی که معرفی کرده اید را به ایمیل info@khasbox.com یا تلگرام پشتیبانی اطلاع دهید تا پیگیری های مربوطه برای واریز پاداش نقدی پنجاه هزار تومانی توسط کارشناسان ما انجام شود.

6.معرفی دیگران به عنوان بازاریاب چه سودی برای من دارد ؟

اگر بازاریابی که معرفی کرده اید سطح فروشی معادل سطح نقره ای و بالاتر داشته باشد پس از یک ماه فعالیت مداوم در سیستم همکاری در فروش، خاص باکس به شما پنجاه هزار تومان هدیه نقدی میدهد.

7.چه زمانی میتوانم درخواست تسویه حساب بدهم؟

شما میتوانید بعد از اولین ثبت سفارش بدون هیچ محدودیتی در مبلغ درخواست تسویه حساب داشته باشید.

8.هنوز هم سوالاتی دارم که پاسخش را نیافتم چه کاری باید انجام بدهم ؟ 

لطفا از قسمت تماس با ما برای بخش پشتیبانی پیام بگذارید یا از طریق ایمیل support@khasbox.com سوالات خود را مطرح نمایید . پشتیبانی تلگرام نیز  به صورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهد بود.

ضمنا برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نمونه بنر های تبلیغاتی در هر ساعت از شبانه روز میتوایند از ربات تلگرام خاص باکس کمک بگیرید. 

 

به خانواده خاص باکس خوش آمدید.