تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید گوشی تکنو

تکنو یک شرکت چینی و یکی از تولید کنندهای گوشی موبایل است که در سال 2016 آغاز به کار کرد و دفتر مرکزی آن در شنژن چین واقع شده است. گوشی تکنو بیشتر در بازارهای آفریقا و جنوب آسیا تولید و به فروش می‌رسد. Tecno تا اوایل سال 2008 موفق شد با فرئش بسیار خوب خود جزو سه برند برتر در افریقا شناخته شود. تکنو در ادامه به بازارهای خاورمیانه راه پیدا کرد و کشورهایی با قدرت خرید پایین را نشانه گرفت زیرا قیمت گوشی تکنو بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است.

این شرکت هم گوشی هوشمند و هم گوشی دکمه‌ای تکنو را تولید می‌کند و خوشبختانه تنوع بالایی در بین محصولات خود دارد. همانطور که در قسمت بالا هم اشاره کردیم، گوشی‌های تکنو قیمتی مقرون به صرفه دارند، از این رو خرید گوشی تکنو برای کسانی که نمی‌خواهند هزینه بالایی را صرف کنند، گزینه بسیار مناسبی است. 

اکثر گوشی‌های دکمه‌ای تکنو از مشخصات سخت افزاری خوبی استفاده می‌کنند. به عنوان مثال گوشی تکنو T473 دارای یک باتری بسیار قدرتمند است که طبق ادعای این شرکت تا 25 روز با استفاده معمولی برای شما دوام می‌آورد. در لیست زیر شما انواع گوشی‌های تکنو را می‌توانید با گارانتی شرکتی و تضمین رجیستری خریداری نمایید.