تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

لیست قیمت، خرید و مشخصات گوشی موبایل لاوا

گوشی لاوا چندیست که در بازار پر رقابت تلفن های همراه جولان می دهد و توانسته با همان مدل های محدود و اندکی که وارد بازار کرده توجه افراد بسیاری را به محصولاتش جلب کند. لاوا اینترنشنال Lava International یک شرکت هندی پیشرو در زمینه تولید و عرضه گوشی موبایل و تبلت می باشد. "قدرت را در دست بگیرید". شعار اصلی شرکت لاوا می باشد و در همین راستا تهیه گوشی هایی با قیمت مناسب و با کیفیت هدف اصلی این شرکت می باشد.

طبق گفته وب سایت رسمی لاوا: "ما فعالیت های خارج از کشور را در تایلند، اندونزی، مکزیک، چین، هنگ کنگ، مصر، خاورمیانه، نپال، بنگلادش و سریلانکا نیز انجام می دهیم. "

همانطور که مشاهده می کنید بازار هدف لاوا برای تولید و فروش گوشی شامل مناطق زیادی می شود و به علت قیمت پایین و کیفیت معقولی که این گوشی ها دارند طرفداران خاص خود را پیدا کرده اند.

اگر علاقه مند به خرید گوشی LAVA هستید و با سردرگمی در مورد انتخاب آن ها روبرو شدید، دیگر لازم نیست نگران باشید. ما در خاص باکس تاکنون تمامی گوشی های لاوا را عرضه کرده ایم.بازخورد مشتریان به نسبت قیمت، حکایت از کیفیت بالا و رضایت حد اکثری دارد. مشخصات و نقد و بررسی های دقیق گوشی LAVA همراه با تصاویر آن ها را نیز میتوانید با کلیک یا لمس روی مدل های زیر مشاهده فرمایید.