تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید انگشتر فیروزه زنانه

سنگ فیروزه یکی از اولین گوهرهای زینتی به شمار می رود، قدیمی ترین نمونه این گوهر زیبا در شبه جزیره سینا مصر یافت شده که دارای قدمتی ۶۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح می باشد. سنگ فیروزه بیش از ۳۰۰۰ سال است که در ایران استخراج می شود و یکی از پر طرفدارترین گوهر ها نزد ایرانیان به شمار می رود. امروزه از سنگ فیروزه در انگشتر نقره، گردنبند، حلقه، گوشواره و ... استفاده می شود.

فیروزه گوهر متولدین آذر ماه است همچنین گوهر فرعی متولدین بهمن و اردیبهشت نیز می باشد و انگشتر فیروزه به عنوان هدیه ای مناسب برای پنجمین و یازدهمین سالگرد ازدواج شناخته می شود. 

سنگ درمانی با انگشتر فیروزه

سنگ فیروزه خواص درمانی بسیاری دارد و استفاده از انگشتر فیروزه مورد سفارش ائمه اطهار علیه السلام می باشد. به همین دلیل در بین زنان و مردان بسیار محبوب است. فیروزه یک سنگ تصفیه کننده می باشد. این گوهر انرژی منفی را از بین می برد. فیروزه همه چاکراها را متعادل و هم تراز می کند، نوسانات روحی را تثبیت و آرامش درونی را القا می کند. برای افسردگی و خستگی بسیار عالی است، همچنین قدرت جلوگیری از حملات هراس را دارد. فیروزه باعث تحقق خودآگاهی و کمک به حل مسئله می شود. این گوهر سمبل دوستی است و عشق رمانتیک را تحریک می کند.