تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید اسپیکر بلوتوث

داشتن یک اسپیکر بلوتوث یا بی سیم این روزها کاربرد بسیار زیادی دارد و می‌توان به کمک آن در هرجایی به موسیقی دلخواه خود گوش داد. به عنوان مثال در دورهمی‌های دوستانه و یا تفریحات گروهی مانند بازی والیبال و یا حتی استخر، داشتن یک اسپیکر پورتابل یکی از چیزهایی است که حتماً باید به آن فکر کنید. برندهای زیادی هستند که به تولید اسپیکر بی سیم می‌پردازند و ما خوشبختانه در اینجا می‌توانیم مثال‌های بسیار خوبی را برای شما بزنیم. از جمله این شرکت‌ها می‌توان از جی بی ال، هارمن کاردن، سونی، شیائومی و غیره نام برد که حتماً آوازه هر یک به گوش شما خورده است.

برای خرید یک اسپیکر بلوتوث لازم است تا مکان استفاده از آن را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال بعضی از کاربران در خانه و بعضی دیگر در فضای باز به گوش دادن موسیقی می‌پردازند. به همین دلیل باید میزان صدای خروجی، باس اسپیکر و قدرت باتری آن را هم در نظر بگیرید.

ویژگی‌های یک اسپیکر بلوتوث خوب

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک اسپیکر بلوتوث ظرفیت و دوام باتری آن است. زیرا هیچکس دوست ندارد در حین شنیدن موسیقی دلخواه خود پیام اتمام باتری را از اسپیکر خود بشنود. درگاه‌های متفاوت روی اسپیکر بلوتوثی یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت آن است که باید توجه ویژه به آن داشت. پشتیبانی از انواع سیستم عامل و یا نسخه بلوتوث یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب یک اسپیکر بلوتوثی خوب است. در ادامه شما می‌توانید انواع اسپیکرهای پورتابل را با کیفیت بسیار بالا و برندهای معتبر خریداری نمایید.