تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

باتری نوکیا

شرکت نوکیا بدون شک از بزرگترین و قدیمی ترین تولید کنندگان گوشی تلفن همراه در دهه گذشته بوده است. در چند سال اخیر با روی کار آمدن گوشی های لمسی فروش و تنوع گوشی های نوکیا به دلایلی کم رنگ تر شد اما همچنان در مبحث گوشی های دکمه ای یا کلیدی حرف اول را در بازار تلفن همراه میزند. در این صفحه انوع و اقسام باتری گوشی نوکیا از مدل های قدیمی تا مدل های جدید وجود دارد.

خرید باتری اصلی نوکیا

آیا به دنبال خرید باتری نوکیا هستید؟ امروزه با توجه محبوبیت خرید آنلاین و افزایش بسترهای خرید اینترنتی اکثر افراد برای انتخاب باتری اصلی نوکیا دچار مشکل می شوند. به منظور حفظ رعایت حقوق مشتری ما در خاص باکس تمامی باتری های نوکیا را با گارانتی اصالت عرضه می کنیم و شما پس از دریافت باتری امکان تست آن را خواهید داشت.

قبل از اقدام به خرید باتری اصلی نوکیا لطفا مقاله راهنمای خرید باتری گوشی را مطالعه بفرمایید.

عمر باتری گوشی تلفن طی چند سال گذشته تقریبا ثابت مانده و بهبود نیافته است. به طور کلی گوشی تلفن شما یک روز شارژ را در خود نگه می دارد و اکثر افراد شب تا صبح گوشی موبایل خود را به شارژر متصل می کنند و همین امر موجب آسیب دیدن باتری گوشی می شود. 

فروش اینترنتی باتری اصلی نوکیا

خاص باکس به عنوان یک فروشگاه آنلاین در زمینه فروش انواع باتری اصلی موبایل نوکیا به صورت عمده و خرده فعالیت دارد. هدف ما ایجاد بستری مناسب برای رفع نیاز مشتریان می باشد. از این جهت تمامی باتری های ارائه شده اصلی بوده و دارای کیفیتی عالی و قیمتی مناسب می باشند و هم چنین وجود نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره دلیل اصلی اعتبار خاص باکس می باشد.