تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

لیست قیمت، خرید و مشخصات پاور بانک شیائومی

پاور بانک شیائومی اسمی که شاید این روز ها بواسطه گوشی های شیائومی کمتر شنیده میشود. در سال ۲۰۱۴  وقتی کسی قصد خرید پاور بانک داشت معمولا فروشنده ها برند شیائومی را تحت عنوان یک برند با کیفیت چینی معرفی می‌کردند. در آن دوران برند شیائومی رو بیشتر برای پاور بانک های با کیفیت و ارزان قیمتش می شناختند. اما حالا هنگامی که نام شیائومی شنیده می شود بیشتر گوشی موبایل شیائومی و لپ تاپ های شیائومی در نظر می آید و خیلی از ما پاور بانک های این برند از یادمان رفته است. پاور بانک شیائومی با وزنی سبک، قیمت مناسب و طراحی شیک شناخته می شود و همچنان یکی از بهترین و به صرفه ترین گزینه ها برای خرید پاوربانک هستند.

پاوربانک ها به مراتب کمتر از گوشی و تبلت هایی که به آن ها متصل می شوند جذابیت دارند، اما علاوه بر تأمین انرژی اضافی برای شما، اکثرا از شارژ سریع نیز پشتیبانی می کنند. این امر باعث می شود پاور بانک های شیائومی بهترین گزینه برای انتخاب شما باشد. به این نکته هم توجه داشته باشید که طراحی منحصر به فرد همیشه در محصولات شیائومی وجود داشته و یک خاصیت جدا نشدنی از آن می باشد این مورد در پاور بانک های باریک و خوشدست شیائومی کاملا قابل رویت می باشد.

پاوربانک Xiaomi و یا هر شارژر همراهی، وسیله‌ای است که گوشی و یا تبلت شما را هنگامی که به شارژر دسترسی ندارید، برای شما شارژ می‌کند. دو ویژگی مهمی که این پاوربانکها باید داشته باشند، سرعت شارژ و ظرفیت آنها است.

وقتی به پاوربانک‌های شیائومی نگاهی می‌اندازیم متوجه می‌شویم که اکثر این پاور بانک ها از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار هستند. سرعت شارژ هم از وقتی اکثر گوشی‌های شیائومی به ویژگی شارژ سریع مجهز شده‌اند در این پاور  بانک‌ها زیاد شده است. چنانچه شما قصد خرید پاور بانک شیائومی را داشتید، به پورت آن حتما توجه کنید که از نوع تایپ C باشد.