تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

باتری هواوی

هواوی یک شرکت چینی است که از سال ۱۹۹۷ اقدام به تولید تلفن های همراه کرده است. اما در اوایل، بازار این برند محدود به کشور چین می شد و در نقاط دیگر جهان به چشم نمی آمد. اما با تلاش و تمرکز بر نیاز کاربران در سال ۲۰۱۸ خود را به یکی از بزرگترین شرکت های تولید گوشی موبایل تبدیل کرد (البته بعد از شرکت سامسونگ). این روزها کمتر کسی پیدا می شود که نام هواوی را نشنیده باشد و یا محصولات این شرکت را استفاده نکرده باشد. به همین علت در کنار درخواست های مکرر گوشی های هواوی، باتری و لوازم جانبی این برند هم درخواست های زیادی از سمت کاربران دارد.

خرید باتری اصلی هواوی

آیا به دنبال خرید باتری اصلی هواوی هستید؟ امروزه با توجه محبوبیت خرید آنلاین و افزایش بسترهای خرید اینترنتی اکثر افراد برای انتخاب باتری اصلی هواوی دچار مشکل می شوند. به منظور حفظ رعایت حقوق مشتری ما در خاص باکس تمامی باتری های هواوی را با گارانتی اصالت عرضه می کنیم و شما پس از دریافت باتری امکان تست آن را خواهید داشت.

قبل از اقدام به خرید باتری اصلی هواوی لطفا مقاله راهنمای خرید باتری گوشی را مطالعه بفرمایید.

عمر باتری گوشی تلفن طی چند سال گذشته تقریبا ثابت مانده و بهبود نیافته است. به طور کلی گوشی تلفن شما یک روز شارژ را در خود نگه می دارد و اکثر افراد شب تا صبح گوشی موبایل خود را به شارژر متصل می کنند و همین امر موجب آسیب دیدن باتری گوشی می شود.

فروش اینترنتی باتری اصلی هواوی

خاص باکس به عنوان یک فروشگاه آنلاین در زمینه فروش انواع باتری اصلی موبایل هواوی به صورت عمده و خرده فعالیت دارد. هدف ما ایجاد بستری مناسب برای رفع نیاز مشتریان می باشد. از این جهت تمامی باتری های ارائه شده اصلی بوده و دارای کیفیتی عالی و قیمتی مناسب می باشند و هم چنین وجود نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره دلیل اصلی اعتبار خاص باکس می باشد.