تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید باتری ال جی

شرکت ال جی در سال ۱۹۵۸ با نام GoldStar در سئول تاسیس شد، امروزه ال جی الکترونیک لوازم خانگی، موبایل و تبلت را در کنار لوازم جانبی مانند باتری گوشی ال جی تولید می‌کند. این شرکت اولین گوشی هوشمند اندرویدی خود را در سال ۲۰۰۹ و اولین تبلت اندرویدی خود را در سال ۲۰۱۱ به بازار عرضه کرد. درست است که در حال حاضر گوشی‌های ال جی مانند گذشته در ایران محبوب یا پر فروش نیستند اما ال جی هنوز هم تلفن‌های عالی با سخت افزاری مناسب را تولید می‌کند، و خیلی از مدل های عرضه شده در سال های اخیر نیاز به پشتیبانی سخت افزاری از لحاظ قطعات دارد پس در کنار خرید گوشی های ال جی شما نیازمند خرید لوازم جانبی این برند نیز می‌باشید.

خرید باتری اصلی ال جی

آیا به دنبال خرید باتری اصلی ال جی هستید؟ امروزه با توجه محبوبیت خرید آنلاین و افزایش بسترهای خرید اینترنتی اکثر افراد برای انتخاب باتری اصلی ال جی دچار مشکل می شوند. به منظور حفظ رعایت حقوق مشتری ما در خاص باکس تمامی باتری های ال جی را با گارانتی اصالت عرضه می کنیم و شما پس از دریافت باتری امکان تست آن را خواهید داشت.

قبل از اقدام به خرید باتری اصلی ال جی لطفا مقاله راهنمای خرید باتری گوشی را مطالعه بفرمایید.

عمر باتری گوشی تلفن طی چند سال گذشته تقریبا ثابت مانده و بهبود نیافته است. به طور کلی گوشی تلفن شما یک روز شارژ را در خود نگه می دارد و اکثر افراد شب تا صبح گوشی موبایل خود را به شارژر متصل می کنند و همین امر موجب آسیب دیدن باتری گوشی می شود.

 فروش اینترنتی باتری اصلی ال جی

خاص باکس به عنوان یک فروشگاه آنلاین در زمینه فروش انواع باتری اصلی موبایل ال جی به صورت عمده و خرده فعالیت دارد. هدف ما ایجاد بستری مناسب برای رفع نیاز مشتریان می‌باشد. شما در این صفحه می‌توانید به قیمت باتری ال جی دسترسی داشته باشد ضمنا تمام باتری‌های ارائه شده اصلی بوده و دارای کیفیتی عالی و قیمتی مناسب می‌باشند و هم چنین وجود نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره دلیل اصلی اعتبار خاص باکس می باشد.