تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید گلس شیائومی

شیائومی با پیشرفتی که در ساخت گوشی‌های خود داشت، رفته رفته نمایشگرهای LCD را به AMOLED و یا Super AMOLED تبدیل کرد. در پی آن محافظت از این نمایشگرها هم از اهمیت بیشتری برخوردار شد. به همین دلیل خرید گلس شیائومی به خوبی می‌تواند نگرانی شما بابت صدمه رسیدن به نمایشگر گوشی را کاهش دهد. از چند سال گذشته هم رفته رفته سایز نمایشگرها افزایش یافته و ما شاهد حساسیت بیشتر این صفحه نمایش‌ها شده‌ایم.

گلس شیائومی از آسیب رسیدن و خراشیدگی نمایشگر گوشی شیائومی شما جلوگیری می‌کند. هرچند شیائومی از لایه محافظ Gorilla Glass در اکثر گوشی‌های خود استفاده می‌کند، اما بازهم تضمین آسیب رسیدن به گوشی شما نیست. به همین منظور بهتر است حتما از محافظ صفحه نمایش شیائومی استفاده کنید و ریسک این آسیب را نپذیرید. 

انواع گلس محافظ شیائومی

گلس یا همان محافظ صفحه نمایش گوشی شیائومی در انواع مختلفی ساخته می‌شود که هر یک دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. در ابتدا گلس‌ها مشابه یک لایه برچسب نازک بودند که تنها از خراشیدگی نمایشگر، گوشی شما را حفظ می‌کردند. اما در ادامه که سایز اکثر نمایشگرها رو به افزایش بود، مبحث محافظت از آن نیز اهمیت بیشتری پیدا کرد. در ادامه به انواع گلس اشاره می‌کنیم.

•    گلس شیشه‌ای شیائومی: گلس شیشه‌ای مرسوم‌ترین نوع از گلس‌ها هستند که از نمایشگر شما محافظت می‌کنند. گلس شیشه‌ای دارای ضخامت نسبتاً زیاد، شفافیت بالا و شکنندگی است. به همین دلیل نمی‌تواند محافظت چندانی از گوشی شما داشته باشد.

•    گلس نانو شیائومی: گلس نانو نسبت به شیشه‌ای ضخامت کمتری دارد اما انعطاف‌پذیر بوده و شکننده نیست. به همین دلیل پس از مدتی استفاده روی آن خط و خش‌های کوچکی ظاهر می‌شود و این به دلیل استفاده از مواد پلاستیکی بر روی آن است.

•    گلس سرامیکی شیائومی: در واقع بهترین و مناسب ترین گلسی که می‌توانید خریداری نمایید گلس سرامیکی است زیرا در کنار شفافیت مناسب و انعطاف پذیری، محافظت خوبی در برابر ضربه از خود نشان می‌دهد. تنها مشکل این نوع گلس مانند گلس نانو پس از مدتی استفاده، خط و خش افتادن روی آن است که نمی‌توان با توجه به ضربه گیری خوبی که دارند، اشکالی از آن گرفت.