تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید گلس هواوی

محافظت از گوشی پس از خرید آن اولین کاری است که باید انجام دهید. به این منظور شما می‌توانید از راه‌های مختلفی چون خرید گلس هواوی و یا گارد سیلیکونی استفاده کنید تا مخاطرات احتمالی از وارد شدن ضربه به گوشی خود را به حداقل برسانید. چراکه هیچ کس دوست ندارد صفحه نمایش و یا هرقسمت دیگر از گوشی جدیدش دچار مشکل شود. گلس گوشی هواوی به شما کمک می‌کند تا نمایشگر گوشی خود را که گران قیمت ترین بخش سخت افزاری یک گوشی محسوب می‌شود، از آسیب دیدن حفظ کنید.

اگر شما هم قصد خرید گلس هواوی را دارید باید با انواع آن آشنایی داشته باشید تا در هنگام خرید بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید. چراکه تنوع زیادی در بین محافظ‌ های صفحه نمایش هواوی وجود دارد و شما با توجه به مدل گوشی و یا میزان هزینه‌ای که قصد پرداخت دارید، گلس مورد نظر خود را خریداری نمایید.

انواع گلس محافظ هواوی

گلس یا همان محافظ صفحه نمایش گوشی هواوی در انواع مختلفی ساخته می‌شود که هر یک دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. در ابتدا گلس‌ها مشابه یک لایه برچسب نازک بودند که تنها از خراشیدگی نمایشگر، گوشی شما را حفظ می‌کردند. اما در ادامه که سایز اکثر نمایشگرها رو به افزایش بود، مبحث محافظت از آن نیز اهمیت بیشتری پیدا کرد. در ادامه به انواع گلس اشاره می‌کنیم.

•    گلس شیشه‌ای هواوی: گلس شیشه‌ای مرسوم‌ترین نوع از گلس‌ها هستند که از نمایشگر شما محافظت می‌کنند. گلس شیشه‌ای دارای ضخامت نسبتاً زیاد، شفافیت بالا و شکنندگی است. به همین دلیل نمی‌تواند محافظت چندانی از گوشی شما داشته باشد.

•    گلس نانو هواوی: گلس نانو نسبت به شیشه‌ای ضخامت کمتری دارد اما انعطاف‌پذیر بوده و شکننده نیست. به همین دلیل پس از مدتی استفاده روی آن خط و خش‌های کوچکی ظاهر می‌شود و این به دلیل استفاده از مواد پلاستیکی بر روی آن است.

•    گلس سرامیکی هواوی: در واقع بهترین و مناسب ترین گلسی که می‌توانید خریداری نمایید گلس سرامیکی است زیرا در کنار شفافیت مناسب و انعطاف پذیری، محافظت خوبی در برابر ضربه از خود نشان می‌دهد. تنها مشکل این نوع گلس مانند گلس نانو پس از مدتی استفاده، خط و خش افتادن روی آن است که نمی‌توان با توجه به ضربه گیری خوبی که دارند، اشکالی از آن گرفت.