تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

شارژر سامسونگ

سامسونگ بزرگترین نام در دنیای گوشی های موبایل اندرویدی می باشد. گوشی های سری گلکسی این شرکت، از سری گلکسی A تا سری گلکسی اس همگی از پر طرفدار ترین محصولات بازار محسوب می شوند. گوشی های سامسونگ از زمان نوت ۴ از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کنند، اما یافتن شارژر اصلی گوشی سامسونگ کار سختی است. در زیر لیستی از بهترین شارژرهای سامسونگ سیمی و بی سیم را برای انتخابی راحت و آسوده جمع آوری کرده ایم.

خرید شارژر سریع سامسونگ ( فست شارژ)

با استفاده از فناوری جدید Adaptive Fast Charging - AFC برای دستگاه های سازگار با شارژ سریع سامسونگ، باتری گوشی سامسونگ شما می تواند در حدود ۳۰ دقیقه از صفر تا ۵۰٪  شارژ شود، بنابراین شما زمان کمتری را صرف شارژ گوشی یا تبلت خود اختصاص می دهید و زمان بیشتری را صرف ارتباط با افراد مورد نظر یا کارهای خود خواهید داشت. نکته قابل توجه شارژر سریع سامسونگ گوشی هایی که از این فناوری پشتیبانی نمی کنند را هم شارژ می کند اما فقط با نرخ شارژ استاندارد ۲ آمپر.

کابل شارژ سامسونگ

شارژر سامسونگ به همراه یک کابل USB جدا شونده عرضه می شود که که به شما امکان می دهد اگر در نزدیکی پریز برق دیواری ندارید تلفن خود را از پورت USB روی رایانه یا منبع دیگر USB  مانند پاور بانک شارژ کنید. همچنین می توانید با استفاده از کابل USB، فایل ها را بین رایانه و تلفن هوشمند گلکسی یا تلفن دیگر خود همگام سازی و انتقال دهید.

شارژر بی سیم سامسونگ

شارژ بی سیم سامسونگ عالی به نظر می رسد. کافی است تلفن خود را روی یک پایه و یا یک پد شارژر بی سیم قرار دهید و گوشی شما شروع به شارژ شدن می کند. بدون کابل، بدون هیاهو.

در حالی که بیشتر افراد برای شارژ باتری گوشی خود از شارژر با سیم استفاده می کنند، شارژ بی سیم به طور فزاینده ای رایج شده است. روز به روز تکنولوژی پیشرفته تر می شود و تعدااد گوشی هایی که از شارژر بی سیم پشتیبانی می کردند هم زیادتر می شود. اگر دستگاه شما با شارژر بی سیم سازگار می باشد، خود را از درگیری با کابل شارژر و سوکت شارژ رهایی دهید و هر چه سریعتر به فکر خرید شارژر بی سیم باشید.