تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید فلش مموری کینگ استار

کینگ استار یک کمپانی تایوانی است که برای اولین بار فعالیت خود را در سال 2005 آغاز کرد. این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم جانبی مانند کابل مبدل، شارژر کینگ استار، حافظه‌های جانبی نظر هارد و فلش مموری کینگ استار آغاز کرده است. این کمپانی توانسته با ارائه محصولات بسیار باکیفیت در قیمتی استثنایی جایگاه خوبی ببین دیگر رقبا پیدا کند و بسیاری از کاربران به خرید محصولات این شرکت روی آورند.

اگر شما هم قصد خرید فلش مموری کینگ استار را دارید، بد نیست تا کمی اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید. قبل از اینکه اقدام به خرید نمایید، توجه به میزان ظرفیت، رابط فلش مموری و ابعاد آن موارد مهمی هستند که لازم است به آن توجه شود. خوشبختانه Kingstar در این زمینه بسیار خوب عمل کرده و تنوع بالایی از نظر حافظه دارد. اکثر فلش‌های جدید دارای درگاه USB به همراه OTG هستند که می‌توانید از آن هم در کامپیوتر و لپ تاپ و هم در گوشی خود استفاده کنید.

درگاه فلش‌های USB هم در حال حاضر پیشرفت خوبی کرده‌اند و از سرعت‌های خوبی برخوردار شده‌اند. به عنوان مثال سرعت انتقال داده در یک فلش مموری USB 3.2 از یک فلش مموری با درگاه USB 2.0 بسیار بیشتر بوده و در مدت زمان کوتاهتری فایل‌های شما را منتقل می‌کند. در لیست زیر شما می‌توانید انواع فلش کینگ استار را با گارانتی خریداری نمایید.