تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید فلش مموری اپیسر

Apacer یکی دیگر از شرکت‌های مطرح تایوانی است که در زمینه ساخت فلش مموری اپیسر فعالیت دارد. اصلی‌ترین بخش از تولیدات این شرکت هم مربوط به همین حافظه جانبی دیجیتال مانند هارد و فلش مموری است. این شرکت برای اولین بار در سال 1997 در زمینه ساخت حافظه‌های DRAM در جهان شناخته شد و از آن زمان تا کنون توانسته اعتماد بسیاری از کاربران را به سمت خود جذب کند.

هنگام خرید فلش مموری اپیسر بهتر است به میزان حافظه آن، درگاهی که از آن استفاده می‌کند و شکل ظاهری فلش توجه ویژه داشت. خوشبختانه اپیسر فکر همه این موارد را کرده است و تنوع بالایی از محصولات این برند را در این صفحه می‌توانید مشاهده فرمایید. با پیشرفتی که تکنولوژی در این زمینه داشته بسیاری از این فلش مموری‌ها حتی در برابر شوک، حرارت، آب و ضربه هم مقاوم شده‌اند و خوشبختانه کاربران دیگر نگران اینگونه مشکلات نیستند.

اپیسر موفق شده است تا انواع فلش‌های خود را در ظرفیت 8، 16، 32، 64 و غیره تولید کند که شما بسته به استفاده ای که از آن می‌کنید، می‌توانید یکی از آن ها را خریداری نمایید. در ضمن کلیه فلش‌های موجود در این صفحه دارای ضمانت بوده و از اصالت برخوردار هستند.