تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید گلس گوشی (محافظ صفحه نمایش)

با توجه به پیشرفتی که تکنولوژی ساخت نمایشگرها در طی این چند دهه گذشته داشته است، قطعا محافظت از صفحه نمایش در برابر ضربات و خراشیدگی تبدیل به یک امر مهم شده است. تهیه گلس گوشی یکی از بهترین و ساده‌ترین راه‌ها برای محافظت از نمایشگر است. گلس تا حد امکان از صدمه به نمایشگر شما جلوگیری می‌کند و شما را از پرداخت هزینه‌های اضافی بابت تعویض نمایشگر وا می‌دارد.

اما در بین محافظ صفحه نمایش گوشی هم تنوع بسیار بالایی وجود دارد و تهیه یک گلس محافظ اصلی بسیار حائز اهمیت می‌باشد. اگر شما هم قصد خرید گلس گوشی را دارید، ادامه این متن را از دست ندهید. 

گلس محافظ گوشی در چند نوع از جمله شیشه‌ای، سرامیکی و نانو تولید می‌شوند که هریک از این دسته ها هم شامل چند مدل دیگر هستند. گلس سرامیکی و نانو انعطاف پذیری بیشتری دارند و در برابر ضربه از خود محافظت بهتری نشان می‌دهند. گلس شیشه‌ای در برابر ضربه شکننده است اما روی آن به هیچ عنوان خراشیده نمی‌شود. ناگفته نماند تمامی گلس‌ها در انواع مات و شفاف نیز ساخته می‌شوند که گلس مات گوشی مقداری از کیفیت نمایشگر را کاسته اما نور را بازتاب نمی‌کند تا چشمان شما بعد از مدتی استفاده دچار خستگی شود. 

قیمت گلس گوشی در انواع سرامیکی و نانو بیشتر از گونه شیشه‌ای است و دلیل آن هم محافظت بهتر این نوع گلس‌ها در برابر ضربات شدید و سقوط گوشی است. در لیست زیر شما انواع گلس‌های گوشی را در گونه‌های مختلف می‌توانید همراه با ضمانت اصالت و سلامت محصول خریداری نمایید.