تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

باتری ایسوس

شرکت ASUSTeK Computer ، معروف به ایسوس، یک شرکت سخت افزاری رایانه ای چند ملیتی تایوانی است که در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد. ایسوس یکی از بزرگترین شرکت های سخت افزاری رایانه ای در جهان می باشد. محصولات این شرکت شامل: لوازم جانبی کامپیوتر، لپ تاپ، تلفن های هوشمند، تبلت ها و دستگاه های ترکیبی می باشد. این شرکت تلفن های اندرویدی را با بهره گیری از Intel و Qualcomm SoCs ساخته است.در کنار کیفیت مطلوب گاهی نیازمند لوازم جانبی مانند باتری ایسوس خواهید شد بنابراین به مکانی مطمئن برای سفارش آن نیازخواهید داشت. 

خرید باتری اصلی ایسوس

آیا به دنبال خرید باتری اصلی ایسوس هستید؟ امروزه با توجه محبوبیت خرید آنلاین و افزایش بسترهای خرید اینترنتی اکثر افراد برای انتخاب باتری اصلی ایسوس دچار مشکل می شوند. به منظور حفظ رعایت حقوق مشتری ما در خاص باکس تمامی باتری های ایسوس را با گارانتی اصالت عرضه می کنیم و شما پس از دریافت باتری امکان تست آن را خواهید داشت.

قبل از اقدام به خرید باتری اصلی ایسوس لطفا مقاله راهنمای خرید باتری گوشی را مطالعه بفرمایید.

عمر باتری گوشی تلفن طی چند سال گذشته تقریبا ثابت مانده و بهبود نیافته است. به طور کلی گوشی تلفن شما یک روز شارژ را در خود نگه می دارد و اکثر افراد شب تا صبح گوشی موبایل خود را به شارژر متصل می کنند و همین امر موجب آسیب دیدن باتری گوشی می شود. 

فروش اینترنتی باتری اصلی ایسوس

خاص باکس به عنوان یک فروشگاه آنلاین در زمینه فروش انواع باتری اصلی موبایل ایسوس به صورت عمده و خرده فعالیت دارد. هدف ما ایجاد بستری مناسب برای رفع نیاز مشتریان می باشد. از این جهت تمامی باتری های ارائه شده اصلی بوده و دارای کیفیتی عالی و قیمتی مناسب می باشند و هم چنین وجود نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره دلیل اصلی اعتبار خاص باکس می باشد.