تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید دستبند زنانه

دستبند زنانه یکی از زیورآلاتی است که در بین بانوان توجه ویژه‌ای به آن می‌شود و طرفداران بسیار زیادی دارد. در ساخت دستبند زنانه مانند هر نوع زیورآلات دیگر از فلزات و سنگ‌های باارزش و گران‌بها استفاده می‌شود. مانند انگشتر زنانه دستبندها هم از نگین و بخش اصلی که به دور مچ دست پیچیده می‌شود، تشکیل شده‌اند. تنوع بالا در جنس و کیفیت دستبندها باعث می‌شود تا این نوع اکسسوری هر نوع سلیقه‌ای را در بر بگیرد. 

دستبندها هم مانند ساعت مچی جزو یکی از الزامات در هر نوع تیپ شخصی است که استفاده از آن تکمیل‌کننده استایل شما می‌باشد. کلیه دستبندهای زنانه موجود در فروشگاه خاص باکس از ضمانت کیفیت و اصالت برخوردار هستند. چنانچه شما هم قصد خرید دستبند زنانه را دارید، با خیال راحت در بین تنوع بالای محصولات ما می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

قیمت دستبند زنانه با توجه به جنس آن برآورد می‌شود. به عنوان مثال در ساخت دستبندهای زنانه موجود در فروشگاه ما اکثرا از فلز گرانبهای نقره و سنگ‌های زینتی مانند عقیق، فیروزه، یاقوت، توپاز و غیره کمک گرفته می‌شود. ترکیب طرح‌های سنتی و مدرن در کنار هم زیبایی مثال زدنی را در این زیورآلات به وجود آورده است که به راحتی می‌توانید در هر نوع استایلی آن را ست کرده و به کار ببرید.

تعیین سایز در دستبند زنانه اصل

در ساخت دستبندهای زنانه که در این صفحه مشاهده می‌کنید، استادکاران نهایت دقت و ظرافت را در نظر گرفته‌اند که علاوه بر زیبایی مخاطب هیچگونه مشکلی در سایزگیری دستبند نیز نداشته باشد.

اکثر سایزهای موجود استاندارد بوده و به راحتی بر روی مچ دست شما قرار می‌گیرد. در بعضی از مدلها هم نحوه قفل دستبند به صورت ریلی است که به راحتی می‌توانید با سایز دلخواه دستبند را روی دست خود ببندید. 

خرید اینترنتی دستبند زنانه

فروشگاه خاص باکس تضمین می‌کند که تمامی زیورآلات این مجموعه از جمله دستبند نقره زنانه، اصل بوده و از نقره عیار 925 در ساخت آن کمک گرفته شده است. در بخش نگین هم اکثر سنگ‌ها طبیعی و اصلی بوده و مشتری می‌تواند با درخواست خود و هزینه اضافی شناسنامه سنگ‌های دستبند را نیز دریافت کند. از آنجایی که شهر مشهد یکی از قطب‌های اصلی ساخت زیورآلات است، شما می‌توانید با خیال راحت نسبت به خرید دستبند زنانه خود از مجموعه ما اقدام نمایید، چرا که جلب رضایت مشتری اصلی‌ترین هدف ماست.