تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید باتری اصلی لنوو

باتری گوشی لنوو وظیفه اصلی در تامین نیروی گوشی و یا تبلت شما را بر عهده دارد. باتری یکی از بخش های مهم است که هنگام خرید گوشی توجه ویژه‌ای به آن می‌شود. باتری در انواع مختلفی ساخته و وارد بازار کشورمان می‌شود. باتری لنوو که در سایت خاص باکس موجود است از نوع اصلی بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل هم کلیه باتری ها از گارانتی تعویض 15 روزه تا 6 ماهه برخوردار هستند. 

اگر شما هم قصد خرید باتری لنوو را دارید، توجه به این نکته ضروری است که بعضی از باتری‌ها دارای اتصالات خاص و حساس می‌باشد و برای تعویض نیاز است تا شما از یک تعمیرکار کمک بگیرید. چراکه ممکن است در آینده بازهم باتری شما دچار مشکل شده و کارایی خود را از دست بدهد و حتی به دیگر قطعات گوشی هم آسیب وارد کند.

برای شارژ کردن باتری اورجینال لنوو حتما از یک شارژر اصلی کمک بگیرید و تا حد امکان گوشی خود را زیاد درون شارژ قرار ندهید. زیرا اولین دشمن باتری گوشی شما افزایش دما است و با قرار دادن گوشی زیر شارژ در مدت طولانی، دمای آن افزایش یافته و بارتی را به مرور فرسوده می‌کند. به همین منظور بهتر است تا اجازه ندهید که شارژ گوشی شما بیش از حد تخلیه شود و در اولین فرصد حتما آن را شارژ کنید.