تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید قاب طرح چرمی اتوفوکوس

قاب طرح چرمی اتوفوکوس یا به اختصار قاب اتوفوکوس یک قاب یا کاور ژله ای و انعطاف پذیر بوده که به دلیل ویژگی های خاصی که در ادامه توضیح داده شده است یکی از اکسسوری ها یا بهتر بگوییم قاب های محافظ پرطرفدار و پر فروش است. یکی از این ویژگی ها خاصیت ثبات رنگ در گارد اتوفوکوس است. در پروسه تولید و ساخت کاور اتوفوکوس رنگ آمیزی محصول پس از تولید وجود ندارد و متریال اولیه ساخت این قاب ها قبل از وارد شدن به دستگاه و قالب گیری رنگ شده است و این یعنی خیال شما از بابت تغییر رنگ یا رنگ پریدگی این قاب در اثر استهلاک و به مرور زمان راحت خواهد بود. 

دومین خاصیت قاب طرح چرم اتوفوکوس این است که بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده و کاملا خوشدست می باشد به طوریکه کمتر کسی میتواند بعد از تست این قاب نظر مساعدی برای خرید آن نداشته باشد .ویژگی آخر در مورد گارد اتوفوکوس طرح خاص آن است که از طرفی  خاصیت چرم را تداعی میکند و از طرفی به خاطر حالت مشجری که دارد مانع از سرخوردن گوشی از دست شما خواهد شد.

این صفحه انواع مختلفی از گارد های اتوفوکوس طرح چرمی را در دل خودجای داده است برای پیدا کردن مدل مد نظرتان کار سختی در پیش نخواهید داشت قیمت قاب اتوفوکوس در فضای وب بسیار متغیر است باید بدانید انواع بی کیفیت و تقلبی این کالا نیز با قیمت های پایینتر موجود بوده که خاصیت ثبات رنگ درآنها وجود ندارد. برای خرید قاب اتوفوکوس اصلی میتوانید از همین صفحه اقدام نمایید. خاص باکس خیال شما را با ضمانت اصالت و سلامت 15 روزه آسوده کرده است.