تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید مونوپاد

مونوپاد وسیله‌ای است که گوشی خود را روی آن قرار داده و به کمک آن اقدام به فیلم برداری و عکاسی از خود می‌کنید. مونوپاد یا Monopod از دو واژه تشکیل شده است. واژه اول Mono به معنای تک، یکی و واژه دوم Pod به معنای دسته است که به طور کلی آن را تک دسته معنا می‌کنیم. این وسیله از سه بخش اصلی تشکیل شده است. بخش اول قسمتی است که گوشی روی آن قرار می‌گیرد، بخش دوم کلیدهای کنترلی یا شاتر است که با بلوتوث به گوش شما متصل شده و می‌توانید با فشردن آن اقدام به عکاسی نمایید و بخش سوم هم قسمتی است که گوشی روی آن سوار شده و محکم قرار می‌گیرد.

اگر شما هم قصد خرید مونوپاد را دارید، بهتر است خرید خود را از برندهای شناخته شده انجام دهید. از جمله برندهای مشهور سازنده مونوپاد می‌توان شرکت‌های گو پرو، یانتنگ و غیره را نام برد که در این زمینه به شهرت خوبی رسیده‌اند.

مونوپادها در انواع مختلفی ساخته می‌شوند که می‌توان از آن به عنوان مونوپاد ساده و هوشمند نام برد. مونوپاد ساده دارای یک کلید فیزیکی بر روی دسته آن است که به کمک آن می‌توانید تصاویر خود را ثبت نمایید. مونوپاد هوشمند یا بلوتوثی هم به کمک بلوتوث به گوشی شما کانکت شده و سلفی‌های شما را ثبت می‌کند. قیمت مونوپاد هم بسته به همین موارد تعیین می‌شود و مونوپادهای هوشمند اکثراً قیمت بیشتری دارند.