تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

قیمت و خرید اسپیکر بلوتوثی Beecaro

اگر شما هم از علاقه مندان به دنیای موسیقی هستید، حتماً خرید اسپیکر بلوتوثی Beecaro را در لیست برنامه‌های خود قرار دهید. بیکارو یکی از کمپانی‌های نوظهور در این زمینه است که با محصولات مقرون به صرفه خود توانسته طرفداران بسیار زیادی را برای خود پیدا کند. اسپیکر بلوتوثی و قابل حمل این روزها به یکی از ملزومات افراد تبدیل شده است و برای دورهمی‌های دوستانه و یا مسافرت‌ها یکی از اصلی‌ترین لوازم است. 

اسپیکر بیکارو در کنار کیفیت بسیار خوبی که دارد، از قیمت بسیار مقرون به صرفه‌ای برخوردار است. کمپانی Beecaro برای اولین بار در سال 2010 بود که وارد عرصه تولید اسپیکرهای بولوتوث شد. این شرکت در ابتدا با نام تجاری Cigii فعالیت می‌کرد که بعدها در راستای ارتقای تکنولوژی و کیفیت تولیدات خود بیکارو تغییر نام داد.

اسپیرکهای بیکارو دارای تنوع بسیار زیادی هستند که معمولاً تمام سلایق را در بر می‌گیرد. این اسپیکرها در سایزها و اشکال مختلف ساخته و با کاربردهای گوناگون به فروش می‌رسند. همانطور که گفتیم قیمت اسپیکر Beecaro در کنار مشخصاتی که دارد بسیار مقرون به صرفه است و شما را به خرید این محصولات بیشتر ترغیب می‌کند.