تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

قیمت و خرید ساعت هوشمند شیائومی

شیائومی یک کمپانی بزرگ و رو به پیشرفت است که در زمینه تولید لوازم الکترونیکی سابقه و تجربه بسیار درخشانی دارد. این کمپانی علاوه بر تولید گوشی در دیگر زمینه ها هم بسیار موفق عمل می‌کند. ارائه کیفیت بالا در قیمتی مقرون به صرفه تبدیل به امضای محصولات شیائومی شده است. ساعت‌ هوشمند شیائومی یکی از همین دسته موارد است که در دنیای امروزی طرفداران بسیار زیادی دارد.

ساعت های هوشمند شیائومی نه تنها به دست این کمپانی ساخته می‌شود، بلکه شرکت زیر مجموعه آن یعنی Amazfit هم سهم بسیار بزرگی را در بازار ساعت های هوشمند به خود اختصاص داده است و توانسته پایه‌های محکمی را در بین رقبای سرسخت خود بنا کند. برند امیزفیت در سال 2015 تأسیس شد و برای نخستین بار یک سال بعد یعنی در سال 2016 اولین ساعت هوشمند خود را معرفی و روانه بازار کرد. تاکنون نیز ساعتهای هوشمند این کمپانی در بازار فروش بسیار بالایی دارند.

یکی از مشخصه‌های این برند که از شرکت مادر خود به ارث برده است، قیمت ساعت هوشمند شیائومی است، یعنی در کنار مشخصات جذاب و کیفیت خوب این ساعت‌ها، قیمت بسیار رقابتی و جذابی هم دارند که عملاً ارزش خرید ساعت هوشمند شیائومی را بسیار بالا می‌برد. از ساعت های هوشمند پر فروش برند شیائومی می‌توان به مدل‌های Amazfit GTR، Amazfit GT2 و Amazfit Trex اشاره کرد که هر یک از این مدل‌ها جذابیت و ویژگی‌های خاص خود را دارند.