تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

قیمت و خرید اسپیکر کینگ استار

کینگ استار را می‌توان شرکتی جهانی و پیشرو در فناوری اسپیکرهای بلوتوث یا همان صدای بی سیم دانست. این یعنی عرصه فعالیت این شرکت شامل هدفون های بی سیم نیز می‌شود. اسپیکر بلوتوث کینگ استار آنطور که این شرکت ادعا می‌کند از 5 فناوری به نام های iHoven، EPHRAM، VOOPH، AUGYMER، FLYCREAT استفاده می‌کند. 

برند کینگ استار در سرتاسر جهان توانسته شهرت بسیار خوبی به دست آورد و با رقبای قدرتمندی همچون اسپیکر هارمن کاردن یا اسپیکرهای JBL رقابت کند. طبق آماری که از سایت فروشگاهی بزرگ آمازون منتشر می‌شود اسپیکرهای Kingstar همیشه به عنوان بهترین و پرفروشترین محصولات در این فروشگاه به فروش می‌رسند.

با توجه به قیمت اسپیکر بلوتوث کینگ استار و کیفیتی که این کالاها دارند، می‌توان آن را گزینه بسیار ارزشمندی در برابر اسپیکرهای باکیفیت دیگر دانست. به عنوان مثال اسپیکر بلوتوث JBL با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارند، از قیمت بالایی هم برخوردار هستند. پس به این نتیجه می‌رسیم که خرید اسپیکر بلوتوث کینگ استار می‌تواند یک خرید بسیار خوب و راضی کننده باشد. در ادامه لیست کاملی از اسپیکرهای کینگ استار را می‌توانید با گارانتی 12 ماهه متین خریداری نمایید.