تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

قیمت و خرید فلش مموری سن دیسک

برای اولین بار SanDisk در سال 1988 توسط شخصی به نام الی هراری پایه گزاری شد. سه سال بعد این کمپانی موفق شد تا اولین SSD مبتنی بر فلش را با حافظه 20 مگابایت و با قیمتی نزدیک به 1000 دلار به تولید برساند. فلش مموری سن دیسک هم از شهرت بسیار بالایی برخوردار است و همه ما قبلا نام این شرکت‌ مطرح در تولید فلش مموری را شنیده‌ایم. اگر شما هم قصد خرید فلش مموری SanDisk را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

سن دیسک یک نام تجاری از برند وسترن دیجیتال است. وسترن دیجیتال یکی از بزرگترین شرکتهای دنیا در تولید انواح حافظه‌های داخلی و خارجی است و شهرت بسیار بالایی دارد. در سال 2016 سن دیسک توسط وسترن دیجیتال خریداری شد. از آن زمان تا کنون هم با پیشرفت‌های زیادی از این شرکت در کنار بزرگانی همچون سیلیکون پاور، اپیسر و غیره بوده‌ایم. 

در لیست زیر شما انواع فلش مموری سن دیسک با گارانتی را می‌توانید با کاربردهای متفاوت و حافظه‌های گوناگون مشاهده کنید. همه فلش‌های موجود در فروشگاه خاص باکس دارای گارانتی بوده و در مدت زمان گارانتی می‌توانید در صورت بروز مشکل به هر نوعی پیگیری و رسیدگی به آن را از شرکت گارانتی کننده محصول خود به راحتی انجام دهید.