تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید شارژر تبلت

شارژر‌های در انواع مختلف سیمی‌، وایرلس و فندکی ساخته می‌شوند. شارژر تبلت مانند همه شارژرها از دو بخش آداپتور و کابل تشکیل می‌شود. در گذشته اکثر شارژرها شامل یک آداپتور و کابل متصل به آن بود که به گوشی وصل می‌شد. پس از آن شارژرها به صورت جدا از هم نیز تولید شدند، به این صورت که کابل USB آن امکان جدا شدن از آداپتور شارژر را دارا بود. ناگفته نماند که همین کابل هم دارای اتصالات متفاوت و خاص خود میباشد و تنوع زیادی دارد.

این روزها خرید شارژر اصلی تبلت به دلیل وجود همین تفاوت ها کار آسانی نیست. شارزر های گوشی موبایل و تبلت با قدرتهای متفاوت و مختلف با توجه به مدل گوشی شما و تمام مدل های عرضه شده به بازار جهانی تولید می‌شود و در انواع سیمی و بدون سیم یا همان شارژر وایرلس تبلت می‌توانید آنها را در همین صفحه بیابید.

نکات مهم هنگام خرید شارژر تبلت

شارژر خوب و اصلی کمک می‌کند تا گوشی و یا تبلت خود ا با امنیت بالا و سرعت بسیار خوبی شارژ کنید . از این رو برای خرید شارژر توجه به یک سری نکات ضروری است. در ابتدا برند مورد نظر خود را انتخاب نموده سپس اقدام به خرد کنید و سعی کنید حتماً از برندهای شناخته شده بازار استفاده کنید. توجه داشته باشید درگاه‌های شارژر شما به چه صورت است و کابلی که به آن متصل می‌شود با پورت گوشی شما همخوانی داشته باشد.

پس از آن توجه به شدن جریان، ولتاژ و در پایان وات شارژر تبلت ضرروری است. هرچه میزان وات شارژر بیشتر باشد، شارژر از قدرت بیشتری برخوردار بوده و قادر است در مدت زمان کوتاه‌تری تبلت شما را شارژ نماید.