تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید گلس پرایویسی (محافظ صفحه نمایش پرایویسی)

هرکس از گوشی استفاده می‌کند، دوست دارد حریم خصوصی آن را نیز حفظ کند. گلس پرایویسی در کنار محافظت از نمایشگر گوشی شما این وظیفه مهم را بر عهده دارد. حتماً برای شما هم پیش آمده است که درون وسیله نقلیه عمومی قرار دارید و در حال کار کردن با گوشی خود هستید. به عنوان مثال در حال چک کردن پیام ‌های مهمی هستید و مطمئناً بیش از یک نفر به گوشی شما نگاه می‌کنند. در این حین چند راهکار دارید. یکی اینکه جای خود را عوض کنید و یا از وسیله نقلیه پیاده شوید و یک راه دیگر استفاده از گلس پرایویسی است. در ادامه به نحوه کارکرد این نوع گلس بیشتر توضیح می‌دهیم.

محافظ صفحه نمایش پرایویسی چگونه کار می‌کند؟

گلس پرایویسی در کنار محافظت خوبی که از نمایشگر شما دارد، با تکنولوژی که در ساخت آن به کار رفته شده است، فقط از روبه‌رو محتوا را نمایش می‌دهد و کسانی که در کنار شما هستند و با زاویه به نمایشگر شما خیره شده‌اند به هیچ وجه قادر به تماشای محتوا نیستند. در نتیجه شما با خیال راحت می‌توانید به کار کردن با گوشی خود ادامه دهید و نگرانی از تجاوز به حریم خصوصی خود نداشته باشید.

با خرید گلس پرایویسی شما علاوه بر محافظت خوب از نمایشگر در برابر ضربه از حریم خصوصی خود در اماکن عمومی نیز محافظت می‌کنید. در لیست زیر شما این گلس را برای اکثر گوشی‌ها می‌توانید خریداری نمایید و از تضمین اصالت و سلامت آن برخوردار شوید.