تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید گلس تبلت (محافظ صفحه نمایش)

بعد از خرید گوشی یا تبلت جدید محافظت از آن در برابر صدمه یکی از اصلی‌ترین اصولی است که باید رعایت شود. گلس یا محافظ صفحه نمایش تبلت یکی از بهترین روش‌ها برای جلوگیری از آسیب دیدن نمایشگر است. چرا که به خوبی نمایشگر تبلت شما را در برابر خراشیدگی و ضربه حفظ می‌کند. گلس تبلت در انواع مختلفی ساخته می‌شود. از جمله محافظهای نمایشگر که در بازار مرسوم هستند، گلس سرامیکی تبلت، گلس نانو تبلت و گلس شیشه‌ای تبلت هستند که هر یک مزایا و معایب خاص خود را دارند.

چنانچه شما قصد خرید گلس تبلت را دارید، بهتر است تا با هر یک از این محافظهای نمایشگر آشنایی داشته باشید. گلس شیشه‌ای تبلت دچار خراشیدگی نمی‌شود و شفافیت بهتری دارد. اما در مقابل ضربه شکننده است و به راحتی دچار شکستگی می‌شود. گلس نانو و سرامیکی تقریبا از ضخامت کمتری نسبت به گلس شیشه‌ای برخوردار هستند اما در برابر ضربه مقاومت بهتری دارند. گلس‌های سرامیکی و نانو با توجه به موادی که در ساخت آن به کار می‌رود، انعطاف پذیر هستند اما پس از مدتی استفاده شما خراشیدگی های ریزی را در سطح آن خواهید یافت که به مرور از شفافیت نمایشگر شما می‌کاهند و شما محتوا را در نمایشگر بدون گلی خیلی بهتر می‌توانید ببینید.

با توجه به این نکات شما می‌توانید از لیست زیر بهترین گلس تبلت را برای خود خریداری نمایید. در کل پیشنهاد ما خرید محافظی است که تا حد امکان از صدمه به نمایشگر شما جلوگیری کند و گلس سرامیکی یکی از همین محافظ‌های نمایشگر است. باید در نظر گرفت گلس‌ تبلت هم در انواع مختلف مات، شفاف و پرایویسی تولید می‌شود.