تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید گلس مات (محافظ صفحه نمایش)

امروزه گوشی‌های لمسی بیش از پیش در بازار دیده می‌شوند. با پیشرفتی که تکنولوژی داشته نمایشگرهای گوشی روز به روز پیشرفته تر شده و موارد به کار رفته در ساخت آن نیز بیش از پیش به مقاومت آن افزوده است. با این وجود باز هم نمی‌توان از اهمیت استفاده از محافظ نمایشگر یا گلس چشم پوشی کرد. گلس‌های محافظ نمایشگر در انواع مختلفی ساخته می‌شوند که گلس مات یکی از آن‌هاست. این گلس به تازگی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است که البته دارای مزایا و معایب خاص خود است. 

گلس مات چیست؟

محافظ صفحه نمایش مات یکی از رایج ترین نوع محافظ‌های نمایشگر است که با بافت ضد اثر انگشتی که دارد یک حس متفاوت را هنگام کار با گوشی به کاربر منتقل می‌کند. لایه مات روی محافظ باعث می‌شود تا اثر انگشت و یا همان چربی کمتر روی صفحه نمایش شما دیده شود و هرچه میزان مات بودن بیشتر باشد، لک و چربی کمتری را به خود جذب می‌کند و در نتیجه شفافیت نمایشگر شما کاهش می‌یابد.

مزایای محافظ صفحه نمایش مات

گلس‌های شفاف دارای وضوح خوبی هستند و اثر انگشت و چربی را به خوبی به خود جذب می‌کنند و تمیز کردن آن یکی از کارهایی است که دائما باید انجام دهید. اما شما با گلس مات گوشی به هیچ وجه لک و چربی را به خود جذب نمی‌کند و این باعث می‌شود هنگام کار با گوشی حس خوبی به کاربر منتقل شود، گرچه وضوح نمایشگر را پایین می‌آورد. 

یکی دیگر از مزایای گلس سرامیکی مات این است که انگشتان شما به راحتی روی آن میلغزد و هنگام اسکرول کردن، این کار را به راحتی انجام می‌دهید. شاید این موضوع برای بسیار اهمیت چندانی نداشته باشد اما برای اکثر گیمرها موضوع بسیار مهمی است و ابن نوع گلس برای این گروه از کاربران گزینه بسیار خوبی است.