تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید رینگ لایت

رینگ لایت یک وسیله کاربردی نور پردازی برای عکاسی است که کمک می‌کند تا هنگام عکاسی نور کافی به سوژه شما تابیده شود و کیفیت عکس‌های شما بهبود یابد. کلمه رینگ به معنای حلقه و کلمه لایت به معنای نور و روشنایی است. بر روی قسمت حلقه شکل این وسیله لامپ‌های LED شکل قرار گرفته است که نور بسیار خوبی را تولید می‌کنند. این وسیله بیشتر در فضای داخلی برای عکاسی و فیلم بردای کاربرد دارد.

خرید رینگ لایت برای عکاسان، فیلم برداران و بلاگرهایی که در فضای مجازی مانند اینستاگرام فعالیت می‌کنند، وسیله بسیار کاربردی است. این چراغ عکاسی از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. به طور خلاصه رینگ لایت عکاسی مانند یک سه پایه دوربین است که روی آن حلقه نورانی قرار گرفته است. وسط این حلقه جایی است که دوربین و یا گوشی شما قرار می‌گیرد و به تابش نور کافی عکس یا فیلم های شما را ثبت می‌کند.

بعضی دیگر از رینگ لایت‌ها هستند که به ابعاد کوچکی ساخته شده اند که روی لنز دوربین سوار می‌شوند و به اتصالات خاص خود به دوربین شما متصل می‌شوند. در لیست زیر شما می‌توانید انواعی از رینگ‌ لایت‌ها را با قیمتی استثنایی و همچنین تضمین اصالت و سلامت فیزیکی خریداری نمایید.