تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید هارد اکسترنال ای دیتا

برند ADATA یک شرکت تایوانی است که در زمینه ساخت و تولید حافظه‌های ذخیره سازی جانبی از جمله هارد اکسترنال ای دیتا فعالیت می‌کند. سیمون چن مدیر این شرکت است که آن را در سال 2001 تاسیس کرد. اصلی ترین لوازمی که این شرکت تولید می‌کند، شامل کارت حافظه، فلش مموری، کارت ریدرها، هاردهای اکسترنال و ماژول‌های DRAM است. این شرکت موفق شد در سال 2007 سومین تولیدکننده DRAM در سطح جان شود که نتیجه آن در دست گرفتن 7.4 درصد از سهم بازار بود.

خرید هارد اکسترنال ای دیتا به شما این امکان را می‌دهد تا از اطلاعات مهم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و حتی عکس و فیلم‌های یادگاری خود را در آن ذخیره کنید بدون اینکه نگرانی بابت پر شدن حافظه آن داشته باشید. چرا که با حافظه بالای هاردهای ای دیتا دیگر نگرانی بابت اشغال فضا و پر شدن آن ندارید. 

رقیب جدی ای دیتا در بازار آسیا و در زمینه تولید حافظه‌های DRAM سامسونگ است که این شرکت کسب و کار خود را به سمت امریکا و افریقا نیز توسعه داده است. با توسعه کسب و کار و پیشرفتی که ای دیتا از خود نشان داد، رفته رفته در دیگر زمینه‌ها مانند تولید پاروبانک، شارژر و کابل نیز فعالیت خود را آغاز کرد و خوشبختانه در این زمینه هم بسیار خوب ظاهر شده است.