تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید گوشی اسمارت

علاقه‌مندان به گوشی‌ها دکمه‌ای و کلاسیک همچنان وجود دارند و به همین دلیل است که شرکتهایی همچون اسمارت به تولید گوشی‌ها دکمه‌ای می‌پردازند. گوشی اسمارت خوشبختانه با توجه به اینکه قیمت پایینی دارد، پرطرفدار بوده و کاربران توجه ویژه‌ای روی این برند دارند. اسمارت مانند GLX بیشتر به تولید گوشی‌ها کلاسیک می‌پردازد و مشخصه اصلی این برند هم قیمت گوشی اسمارت است که در بازار کشورمان مقرون به صرفه و اقتصادی می‌باشد.

خوشبختانه Smart علاقه‌مندان به گوشی ‌های تاشو را هم تنها نگذاشته و با معرفی مدل پرفروش خود یعنی گوشی اسمارت F2415 که یک گوشی تاشو است، باز هم طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. با توجه به فروش خوبی که اسمارت در بازار کشورمان از خود نشان داد، مدیر عامل اسمارت تکنولوژی قشم تصمیم به وارد کردن گوشی‌های لمسی این شرکت نیز گرفت. همانطور که پیش‌بینی میشد، این مدلها هم از فروش خوبی برخوردار شدند و اسمارت موفق شد سهم خوبی را در بازار گوشی‌های مقرون به صرفه به خود اختصاص دهد.

با توجه به اینکه در حال حاضر بسیاری از آموزش‌ها غیر حضوری شده و والدین مجاب به تهیه گوشی برای فرزندان خود شده‌اند، خرید گوشی اسمارت لمسی که از قیمت کمی هم برخوردار است یکی از بهترین انتخاب‌ها می‌باشد.