تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

لیست قیمت، خرید و مشخصات گوشی موبایل نوکیا

نام نوکیا تقریباً مترادف با "گوشی موبایل" است. کمپانی قدیمی تولید تلفن همراه که حداقل برای ما ایرانی ها نوستالژی ترین برند است. اکثر ما خرید گوشی موبایل را با مدل های متنوع نوکیا تجربه کردیم. بخشی از این امر به این دلیل است که نام تجاری نوکیا مدت طولانی به عنوان برترین تولید کننده گوشی موبایل شناخته می شد. همه ما گوشی موبایل نوکیا که پرکار و همه فن حریف بودند را به خاطر می آوریم! اما طی سالیان با اضافه شدن برند های دیگر و جدی تر شدن رقابت ها نوکیا به فراموشی سپرده شد. از سال ۲۰۱۷، این برند فنلاندی دوباره با تولید گوشی هایی مرغوب و در خور سلیقه مردم به بازار گوشی های تلفن بازگشته است.

گوشی‌ های نوکیا مدتی بود که به دست غول بزرگ تکنولوژی یعنی مایکروسافت همراه با ویندوز فون تولید می‌شدند و تقریبا می‌توان گفت این برند پرآوازه، به مرور محبوببت خود را از دست داد و دیگر مانند قبل در بازار گوشی موبایل فروش چندانی نداشت. نوکیا پس از مدت‌ها جنگیدن برای ماندن در بازار سرانجام توسط شرکت HMD خریداری شد که مدیر آن، مدیر سابق نوکیا بود. با همکاری HMD Global نوکیا بار دیگر به تولید گوشی‌های لمسی مجهز به اندروید خام پرداخت. خوشبختانه رفته رفته فروش خوب این کمپانی دوباره شروع شد و به دوران اوج خود بازگشت. قیمت گوشی نوکیا از ویژگی‌های مثبت آن است که تقریباً در بازار ارزش خرید بالایی پیدا کرده است. 

اگر به دنبال کسب اطلاعات یا خرید گوشی نوکیا می باشید به صفحه درستی آمدید. در لیست زیر گوشی های نوکیا از مدل های دکمه ای تا جدیدترین مدل های لمسی با قیمت های مناسب و رقابتی لیست شده اند. یکی از ویژگی های جالب توجه گوشی های جدید نوکیا این است که تمامی آن ها دارای Android One هستند که به طور مرتب بروزرسانی نرم افزاری و امنیتی می شوند. این امر هک کردن گوشی موبایل نوکیای شما را برای مجرمان اینترنتی بسیار دشوار می کند. در این صفحه از وبسایت خاص باکس، می توانید گوشی نوکیا مورد علاقه خود را  انتخاب و نقد و بررسی و مشخصات فنی آن را مشاهده کنید.