تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

 

ارسال سریع کالا 

شما می توانید با استفاده از شرایط ارسال متنوعی که تدارک دیده ایم با سریعترین حالت ممکن سفارش خود را در هر موقعیت مکانی در کشور عزیزمان ایران تحویل بگیرید. در ادامه کلیه روش های ارسال توضیح داده شده است. ضمنا چنانچه سرویس پست عادی را انتخاب بفرمایید تمامی سفارشاتی که از  سی میلیون تومان بیشتر باشند با سرویس ارسال رایگان خاص باکس فرستاده خواهند شد و شما هیچ هزینه اضافه ای برای حمل و نقل و بسته بندی و بیمه کالای خریداری شده پرداخت نخواهید کرد. شایان ذکر است طی سال های اخیر هزینه ارسال مرسوله های با ارزش و قیمتی با بیمه اختصاصی محاسبه شده و سرویس های خصوصی نظیر تیپاکس از این قاعده مستثنی می باشند.کلیه سفارشات با خودرو مخصوص فروشگاه خاص باکس در شهر مبدا و یا با پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران و تیپاکس به سراسر ایران ارسال میشود.

مدت زمان ارسال با پیک یا خودرو مخصوص بین 1 تا 8 ساعت با توجه به شرایط سفارش و زمان ثبت سفارش ارسال با پست بین 2 الی 5 روز کاری و ارسال با تیپاکس بین 1 الی 3 روز کاری خواهد بود.
ضمنا شما میتوانید با پرداخت هزینه و هماهگی تلفنی با واحد ارسال برای مراکز شهرستان ها از پست ویژه هوایی استفاده نمایید. با این روش مرسوله شما 24 ساعته ارسال میگردد.

ارسال با باربری نیز با حد اکثر سرعت ممکن بوده و 1 الی 2 روزه میباشد اما فقط برای سفارشات عمده امکان پذیر است و بدون بیمه می باشد.

پیشنهاد ما استفاده از سیستم ارسال پست یا تیپاکس است.