تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.


تضمین کیفیت محصولات

خاص باکس همواره به نیاز مشتری می اندیشد و برای رفع هر چه بهتر و سریعتر این نیاز ها میکوشد . به همین منظور برای فروش محصولات و خدمات خاص باکس معیاری تحت عنوان " تضمین کیفیت " در نظر گرفته شده است.

خاص باکس طی تجربه چندین ساله خود در تجارت الکترونیک و فروش آنلاین به این نتیجه رسیده است که در جامعه سلیقه های متفاوتی وجود دارد و برای ماندگاری و احترام به مشتری باید برای تمام سلایق خدمات و کالا عرضه شود . کالا های گران قیمت و با کیفیت همواره مشتری های خاص خود را دارند اما محصولات های کپی (High Copy) یا به عبارتی کپی با کیفیت بالا نیز مورد توجه عده کثیری از مشتریان عزیز است.

 

لذا برآن شدیم برخلاف تمامی وب سایت های مشابه که بدون اطلاع رسانی شفاف و دقیق در حال فروش کالاهای اصلی و کپی هستند و در کمال تعجب همگی تضمین اصالت کالا نیز دارند شما را با تفاوت ها و نکات ریز این موضوع بیشتر آشنا سازیم.

نکته خیلی مهم : تمامی تلفن های همراه و رومیزی ، لپ تاپ ها ، کامپیوتر های رومیزی و دوربین های موجود در فروشگاه اصلی هستند و با گارانتی شرکتی معتبر و تضمین اصل بودن کالا ارایه میگردند.

موضوع مطرح شده و توضیحاتی که در  ادامه می آید در رابطه با لوازم جانبی شخصی نظیر ساعت ، زیورآلات و ... یا لوازم جانبی دیجیتال مانند شارژر و اسپیکر و ... صدق میکند .


محصول یا کالای «های کپی» چیست؟

 یک نمونه طراحی و ساخته شده از محصول اصلی می باشد که از لحاظ ظاهر ، مشخصات فنی و کیفیت تشابه بسیار زیادی با محصول اصلی داشته و در بازار از فروش بیشتری برخوردار است. ضمنا تمامی محصولاتی که «های کپی» باشند با عبارت "طرح اصلی" در عنوان یا توضیحاتِ محصول مشخص شده اند .

چرا فروش محصول «های کپی» بیشتر است؟

 چون در ازای افت کیفیت بسیار ناچیز قیمت تمام شده کالا نصف شده و حتی در بعضی موارد تا یک سوم قیمت کالای اصلی کاهش می یابد.ضمنا اکثر محصولات «های کپی» امکانات بیشتری نسبت به نسخه اصلی دارند.توجه کنید در اینجا منظور از امکانات صرفا تعدد امکانات می باشد نه کیفیت کالا.

 

تا وقتی کالای اصلی هست چرا کالای «های کپی» بخریم؟ 

سوال اصلی اینجاست که چرا خاص باکس با کوله باری از تجربه محصول «های کپی» میفروشد؟! 

علت اینجاست که کالای «های کپی» به نسبت کیفیت خوب و قابل قبول و همچنین تنوع بالای مدل ها در بازار، قیمت بسیار مناسب و ارزانی دارد.

بگذارید با چند مثال این مساله را بیشتر توضیح بدهیم:

کاور سیلیکونی اصلی اپل یکی از معروف ترین گارد های محافظتی برند اپل است که در فروشگاه های آنلاین خارج از کشور یا وبسایت رسمی خود اپل به فروش میرسد.در تاریخ نوشتن این توضیحات این گارد 35 دلار قیمت دارد که چیزی در حدود 140 هزار تومان است. مسلما توضیح تعرفه های حمل و نقد و ورود کالا از کشور مبدا به ایران نیز در این مطلب نمی گنجد با این تفاسیر قیمت تمام شده این محصول در ایران از 300 هزار تومان فراتر خواهد رفت حال آنکه گارد سلیکونی «های کپی» قیمتی در حدود 40 تا 60 هزار تومان دارد .

 

با افتخار اعلام میکنیم که فقط لوازم جانبی فروشگاه از دو دسته اصلی (Original) و های کپی (High copy)  تشکیل شده که این ویژگی در توضیحات محصولات ذکر شده است.


به علت اهمیت بسیار بالای این موضوع دوباره تاکید میشود که این مبحث فقط در مورد لوازم جانبی صادق بوده و کلیه موبایل ها ، تبلت ها ، لپ تاپ ها و دوربین ها در وب سایت خاص باکس اصلی بوده و هیچ نوع کالای فیک ، کپی یا های کپی از این دستگاه ها در وب سایت موجود نبوده و به فروش نخواهد رسید.

 

خاص باکس تضمین میکند کالای خریداری شده شما با بهترین کیفیت و مطابق توضیحات بالا می باشد.

تمامی محصولات «های کپی» مانند محصولات اصلی مشمول ضمانت تعویض و مرجوعی کالا طبق قوانین خاص باکس میباشند.