تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

سفارش خاص چیست ؟

 

نوآوری و خلاقیت یکی از اصولی است که در خاص باکس همواره به آن پایبند بوده ایم . در همین راستا سبک جدیدی از فروش اینترنتی را برای شما عزیزان به ارمغان آوده ایم تا بتوانید از تنوع بیشماری از کالاها استفاده کنید. شما در سفارشات خاص امکان خرید کالاهایی را دارید که در حال حاضر ناموجود بوده یامی توان آن را "پس از ثبت سفارش" از کشور های خارجی وارد کرد.

کالاهای خاص در حال حاضر به دو دسته تقسیم میشوند.

دسته اول :کالاهای نا موجود

احتمالا شما هم در حین گشت و گذار اینترنتی و خرید آنلاین با واژه های «ناموجود» یا «به زودی» کنار تصویر یا توضیحات مربوط به یک کالا مواجه شده اید، که معنی آن اتمام موجودی کالای مربوطه بوده و در صورت نیاز به آن کالا نمیتوانید محصول را سفارش دهید و مسلما این موضوع احساس خوب و خوشایندی را به شما القا نکرده است. ما سعی کردیم این مشکل را با «سفارش خاص» حل کنیم.

با اینکه این کالاها برای مقطع کوتاهی ناموجود شده اند اما تولید یا واردات آنها متوقف نشده است بنابراین امکان سفارش آنها وجود دارد.برای خرید یا سفارش این دسته از کالاها شما میتوانید با زدن دکمه ثبت سفارش خاص که در کنار محصول تعبیه شده سفارش خود را بعلاوه توضیحات ثبت کنید تا کارشناسان فروش خاص باکس برای خرید و آماده سازی کالای سفارش داده شده با شما تماس بگیرند. ارسال این دسته از کالا ها بین 3 تا7 روز کاری با توجه به نوع کالای درخواستی و شهر مقصد متفاوت است و شما میتوانید پس از طی شدن این مدت سفارش را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.

دسته دوم :کالاهای انحصاری و وارداتی

برخی از محصولات موجود در وب سایت خاص باکس کاملا انحصاری بوده و در هیچ فروشگاه دیگر ایرانی موجود نیست این محصولات معمولا پس از ثبت سفارش مشتری و پرداخت وجه از کشور های خارجی خریداری شده و مستقیما به دست مصرف کننده میرسد که از جمله آن میتوان به پوشاک ساخت کشور ترکیه با برند های معتبر اشاره کرد که در قسمت پوشاک وب سایت خود نمایی میکند.به عبارت دیگر در این مورد وب سایت خاص باکس نقش یک واسطه مطمئن را داشته واین کالاها را با قیمت کاملا تضمینی و حداقلی به دست شما میرساند.

بهترین مزیت این نوع خرید اطمینان از خرید محصولات درجه یک با بهترین قیمت از برند های معتبر است که مستقیم از نمایندگی های مربوطه از طریق مبادی قانونی وارد کشور میشود.در این نوع خرید قیمت کالا مشخص بوده ولی در قسمت توضیحات نسبت به وضعیت خرید و مدت زمان ارسال اطلاع رسانی شده است.بازه زمانی تحویلِ سفارشات خارج از کشور بین 10 تا 20 روز کاری می باشد.

logo-enamad