سبد خرید شما خالی است (بازگشت به صفحه نخست)

 

مشتری گرامی موارد زیر به تفصیل در قسمت قوانین و مقررات وبسایت توضیح داده شده است اما برای راحتی شما و خریدی بی دغدغه لطفا متن زیر را قبل از تکمیل سفارش به دقت مطالعه فرمایید .

در صورت بروز هر گونه خطا نسبت به درج قیمت و تغییر ارزش ریالی کالا در اثر نوسانات شدید ارز برای کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی خاص باکس، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای خاص باکس محفوظ است. خاص باکس در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید و مشتری با ورود به سایت خاص باکس می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
به اطلاع خریداران محترم می رساند حمل و نقل مرسوله ها  در فروشگاه خاص باکس توسط شرکتهای پست، تیپاکس، سپید بال و پیک انجام می شود. از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت های نامبرده، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد و مدل  و سلامت ظاهری اقلام و انطباق با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه خاص باکس مسئول نمی باشد.
لازم به ذکر است خاص باکس در راستای قانون 15 روز ضمانت تعویض و همچنین گارانتی های بلند مدت کالاهای شرکتی طبق قوانین سایت پاسخگوی موارد و مشکلات خواهد بود. 
با تشکر از اعتماد و خرید شما