تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

لیست قیمت، خرید و مشخصات پلی استیشن ۴

پلی استیشن | Play Station یک کنسول بازی خانگی می باشد که توسط Sony Computer Entertainment ساخته و به بازار عرضه شده است. این کنسول نخستین بار در تاریخ ۳ دسامبر ۱۹۹۴ در ژاپن ، در ۹ سپتامبر ۱۹۹۵ در آمریکای شمالی منتشر شد و اولین مدل از سری کنسول بازی پلی استیشن بود.

نسخه نهایی موجود در بازار به نام PlayStation 4 | پلی استیشن ۴ که به اختصار PS4 نامیده می شود. در سال ۲۰۱۳ وارد بازار جهانی شد، منتقدان و استودیوهای شخص ثالث توانایی های PlayStation 4 | پلی استیشن ۴ را در مقایسه با رقبا مورد ستایش قرار دادند. توسعه‌دهندگان بازی های ویدئویی هم تفاوت عملکرد بین کنسول PS4 و Xbox One (ایکس باکس) را "قابل توجه" و "واضح" توصیف کردند. تقاضای شدید همچنین به فروش جهانی کنسول‌های سونی کمک کرد. در پایان سال ۲۰۱۶، سونی بیش از ۵۳ میلیون کنسول در سراسر جهان فروخت.

در تاریخ ۷ سپتامبر سال ۲۰۱۶ سونی دو آپدیت سخت افزاری پلی ‌استیشن ۴ را منتشر کرد. یک نسخه اسلیم و یک نسخه Pro با یک گرافیک (GPU) ارتقا یافته و پردازشگری بهبود یافته برای پشتیبانی از بازی‌هایی با کیفیت 4K را وارد بازار جهانی کرد.

PS4 Pro با داشتن سخت افزاری قوی تر و پشتیبانی از کیفیت تصویر 4K مناسب کاربرانی است که تلویزیون با قابلیت 4K را دارند. اما اگر به دنبال صرف هزینه کمتر می باشید و یا تلویزیون شما از قابلیت 4K پشتیبانی نمیکند پس PS4 Slim کاملا مناسب شماست.

نسل هشتم کنسول های بازی از سال ۲۰۱۳ وارد یک جنگ شد! جنگی میان دو کمپانی، حال که به پایان نسل هشتم و آغاز کنسول های نسل نهم نزدیک می شویم کدام یک برنده این نبرد بوده اند؟ برای پاسخ به این سوال به مقاله پلی استیشن ۴ یا ایکس باکس وان؟ مراجعه کنید.

از جمله توانایی های پلی استیشن ۴، اجرای روان مجموعه بی نظیر بازی های این کنسول، قابلیت نصب نرم افزار های Youtube، Netflix، Spotify و ... می باشد. پلی استیشن ۴ بر تعامل اجتماعی تاکید بیشتری دارد از همین رو توانایی اجرای بازی های آنلاین و به اشتراک گذاری بازی در آن بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.