تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید انگشتر فیروزه مردانه

سنگ و انگشتر فیروزه یکی از اولین گوهرهای زینتی به شمار می‌رود، قدیمی‌ترین نمونه این گوهر زیبا در شبه جزیره سینا در مصر یافت شده که دارای قدمتی ۶۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح می‌باشد. سنگ و انگشتر فیروزه بیش از ۳۰۰۰ سال است که در ایران استخراج می‌شود و یکی از پر طرفدارترین گوهر ها نزد ایرانیان به شمار می‌رود. امروزه از سنگ فیروزه در انگشتر نقره، گردنبند، حلقه، گوشواره و ... استفاده می‌شود.

فیروزه گوهر متولدین آذر ماه است همچنین گوهر فرعی متولدین بهمن و اردیبهشت نیز می‌باشد و انگشتر فیروزه مردانه به عنوان هدیه‌ای مناسب برای پنجمین و یازدهمین سالگرد ازدواج شناخته می‌شود.

خرید انگشتر فیروزه

سنگ درمانی با انگشتر فیروزه

سنگ فیروزه خواص درمانی بسیاری دارد و استفاده از انگشتر فیروزه مورد سفارش ائمه اطهار علیه السلام می‌باشد. به همین دلیل در بین زنان و مردان بسیار محبوب است. فیروزه یک سنگ تصفیه کننده می‌باشد. این گوهر انرژی منفی را از بین می‌برد. فیروزه همه چاکراها را متعادل و هم تراز می‌کند، نوسانات روحی را تثبیت و آرامش درونی را القا می‌کند. پوشیدن انگشتر فیروزه اصل برای رفع افسردگی و خستگی بسیار عالی است، همچنین قدرت جلوگیری از حملات هراس را دارد. فیروزه باعث تحقق خودآگاهی و کمک به حل مسئله می‌شود. این گوهر سمبل دوستی بوده و عشق و احساسات رمانتیک را تحریک می‌کند.

سنگ فیروزه در میان مردم از قدیم تا به حال به عنوان سنگی با ارزش و سمبل خوش‌شانسی و خوش یمنی بوده است. انگشتر فیروزه با پایه رکاب هایی از جنس نقره و استیل و ... از قدیم در اقصی نقاط جهان ساخته میشده است. سنگ فیروزه در رنگ‌های مختلفی وجود دارد که بهترین آنها فیروزه با رنگ آبی آسمانی (پررنگ) می‌باشد. بهترین معدن سنگ فیروزه ایران، که بیشترین حجم استخراج نگین فیروزه از این معدن است در شمال غربی شهر نیشابور قرار داشته که ظرفیت تولید سالانه حدود 19 تن سنگ فیروزه را داراست. به طور میانگین از هر هزار کیلوگرم سنگ فیروزه در این معدن، حدود 10 کیلوگرم فیروزه بدست می‌آید. کیفیت سنگ‌های استخراج شده از این معدن به حدی بالاست که نمونه‌هایی از آن را در موزه‌های معتبر زمین‌شناسی کشور خودمان و حتی کشور انگلیس نگهداری می‌شود و بی جهت نیست که انگشتر فیروزه نیشابور یک انگشتر فاخر به حساب می‌آید.

 

انگشتر فیروزه مردانه

خواص انگشتر فیروزه

1. درمان درد شکم با انگشتر فیروزه

در زمان‌های قدیم طبیبان از پودر سنگ فیروزه برای در مان درد شکم استفاده می‌کردند. از این رو یکی از خواص انگشتر فیروزه درمان درد شکم است.

2. تنظیم گردش خون به وسیله انگشتر فیروزه

سنگ فیروزه در در درمان گردش خون نیز تاثیر به سزایی دارد. این سنگ با خواصی که دارد در بسیاری از بافت‌های بدن شما گردش خون را تنظیم می‌کند و سطح اکسیژن خون را در بهترین حالت ممکن قرار می‌دهد.

3. درمان بیماری‌های ریوی به کمک انگشتر فیروزه

افراد مبتلا به گلودرد می‌توانند با قرار دادن سنگ انگشتر فیروزه در چاکرای گلوی خود، از درد گلوی رهایی پیدا کنند. سنگ فیروزه علاوه در درمان درد گلو باعث تقویت تارهای صوتی و همچنین درمان بیماری‌های عفونی ریه نیز می‌شود.

4. درمان افسردگی و بیماری‌های روحی با سنگ فیروزه

فیروزه با تاثیری که روی اعصاب و روان دارد، باعث دور شدن انواع بیماری‌هی روحی و روانی و همچنین درمان افسردگی می‌شود.

شما در این صفحه انواع انگشتر فیروزه را مشاهده میکنید. خاص باکس تمام تلاش خود را به کار بسته تا بهترین و با کیفیت ترین انگشتر های مردانه با نگین های قیمتی و نیمه قیمتی همچون فیروزه با قیمتی مناسب به دست مصرف کننده برسید چنانچه قصد خرید انگشتر فیروزه از این صفحه را دارید بهترین است بدانید خاص باکس به شما ضمانت اصالت و کیفیت محصول ارائه کرده است و قیمت انگشتر فیروزه نیز در این صفحه بروز و معتبر است و نیازی به استعلام تلفنی قیمت ها نیست.