تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

 قیمت و خرید انگشتر مردانه

انگشتر یا حلقه دست یکی از زیورآلاتی است که در انواع و اقسام مختلف از دیر باز ساخته و به فروش می‌رسیده است. جالب است بدانید خرید انگشتر مردانه از قدیم الایام بین مردم و اقوام مختلف مرسوم بوده است. از آنجایی که این کالا از نوع پوششی بر انگشت دست است به انگشتر معروف شده، اگر به گذشته های دور برگردیم تا به تاریخچه ساخت انگشتر مردانه نیم نگاهی داشته باشیم می‌بینیم از قدیم حلقه هایی برای بازو یا گردن نیز وجود داشته است و حلقه ای که برای پوشیدن در انگشت استفاده می شود را انگشتر می‌گویند. در واقع دسته اصلی این نوع زیورآلات حلقه هاست. قیمت انگشتر مردانه، اصل یا تقلبی بودن آن و یا انواع اقسام کیفیت ها نیز دغدغه و چالش خریداران است که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم تا خریدی بی دغدغه را تجربه کنید.

انگشتر مردانه نقره دست ساز

انگشتر به روش های دست ساز یا ماشینی با نگین های مختلفی ساخته می‌شود. مسلما انگشتر دست ساز مردانه ارزش بالاتری داشته و روش ساخت آن سخت تر و پر زحمت تر است. در ایران انگشتر مردانه نقره از جایگاه ویژه ای برخوردار است. انواع انگشتر نقره مردانه با نگین های مختلفی مثل عقیق یا فیروزه نیشابور عرضه می‌شوند. شهر مشهد از لحاظ تعداد کارگاه و تولیدی انگشتر مردانه یکی از قطب های اصلی کشورمان در این زمینه محسوب می‌شود. کلیه انگشتر های مردانه موجود در سایت از تامین کنندگان معتبر و شناخته شدهای که سالیان دراز  در اطراف حرم ملکوتی امام رضا (ع) در رشته انگشترسازی فعالیت دارند تهیه و ارسال می‌شود. بهتر است بدانید کلیه انگشتر‌های موجود در سایت دارای ضمانت کیفیت و سلامت هستند و مشتریان گرامی از این جهت هیچ دغدغه ای بابت خرید انگشتر مردانه نخواهند داشت.

خرید اینترنتی انگشتر مردانه

در مبحث خرید انگشتر دو وجه کاملا متفاوت پیش روی خریداران است یکی خرید انگشتر مردانه به صورت حضوری و یکی خرید اینترنتی انگشتر که شامل خرید از پیج انگشتر در اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی مثل پینترست و خرید انگشتر از سایت می‌شود. در مورد خرید حضوری موارد زیادی مطرح است ولی در مبحث ما نمیگنجد برای همین میخواهیم به موضوع خرید اینترنتی انگشتر مردانه و نکاتی که باید توجه کنیم بپردازیم. برای خرید انگشتر از فروشگاه های آنلاین به غیر از قیمت انگشتر و مقایسه اصولی آن باید حتما به شرایط گارانتی کالا دقت کنید. در بیشتر فروشگاه ها گارانتی تعویض یا عودت برای انگشتر در نظر گرفته نشده است. مورد دوم که از مورد اول مهم تر است خرید انگشتر مردانه از یک فروشگاه معتبر است. اعتبار و اطمینانی که یک فروشگاه با سابقه و فعال و پاسخگو دارد می‌تواند تمام موارد دیگر را تحت الشعاع قرار دهد. مورد سوم نیز توجه به رکاب انگشتر است مثلا اگر قرار است انگشتر عقیق بخرید باید در کنار نگین حتما رکابی سالم و با عیار نقره بالا برای شما ارسال گردد. در واقع در مبحث خرید انگشتر مردانه هم نگین هم رکاب باید بهترین کیفیت را داشته و ترجیحا ضمانت اصالت و سلامت داشته باشند.خرید اینترنتی انگشتر مردانه از خاص باکس شامل تمام شرایط بالا خواهد شد. ضمنا توجه داشته باشید به طور کلی خرید از سایت به علت وجود نماد اعتماد الکترونیکی، مجوز سازمان ارشاد، مجوزهای مرتبط با کسب و کار‌های مجازی و داشتن درگاه‌های بانکی مطمئن به مراتب مطمئن تر و ایمن تر از شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. ضمنا موجودی تمام انگشترهای نقره مردانه در این صفحه بروز است و قیمت انگشتر نقره مردانه معتبر میباشد در نتیحه برای خرید انگشتر نقره مردانه حتی انگشتر مردانه خاص نیازی به استعلام تلفنی نمیباشد. در این صفحه هم انگشتر مردانه نقره ارزان و هم انگشتر مردانه لوکس یافت میشود.

شناسنامه و اصالت انگشتر مردانه

خاص باکس تضمین میکند کلیه انگشترهای سایت خصوصا انگشتر مردانه در این صفحه اصلی بوده و با رکاب نقره عیار 925 ساخته شده است کلیه نگین ها نیز اصالت دارند با این حال چنانچه فردی نیاز به شناسنامه اصالت انگشتر مردانه یا همان تایید گوهر شناسی داشته باشد میتواند با هماهنگی از طریق واتس آپ یا شماره های موجود روی سایت درخواست صدور شناسنه برای انگشتر مردانه را ثبت کند. خرید انگشتر مردانه از مراکز معتبر و با سابقه اولین اصل خرید اینترنتی انگشتر میباشد چنانچه انگشتر مردانه که بدست شما می رسر با نوشته ها و توضیحات این صفحه یا صفحه توضیحات محصول همخوانی نداشته باشد شما میتوانید نسبت به برگشت انگشتر بدون هیچ چون و چرایی اقدام نمایید.