تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

 قیمت و خرید انگشتر مردانه

انگشتر یا حلقه دست یکی از زیورآلاتی است که در انواع و اقسام مختلف از دیر باز ساخته و به فروش می‌رسیده است. جالب است بدانید خرید انگشتر مردانه از قدیم الایام بین مردم و اقوام مختلف مرسوم بوده است. از آنجایی که این کالا از نوع پوششی بر انگشت دست است به انگشتر معروف شده، اگر به گذشته های دور برگردیم تا به تاریخچه ساخت انگشتر نیم نگاهی داشته باشیم می‌بینیم از قدیم حلقه هایی برای بازو یا گردن نیز وجود داشته است و حلقه ای که برای پوشیدن در انگشت استفاده می شود را انگشتر می‌گویند. در واقع دسته اصلی این نوع زیورآلات حلقه هاست. قیمت انگشتر، اصل یا تقلبی بودن آن و یا انواع اقسام کیفیت ها نیز دغدغه و چالش خریداران است که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم.

انگشتر مردانه نقره دست ساز

انگشتر به روش های دست ساز یا ماشینی با نگین های مختلفی ساخته می‌شود. مسلما انگشتر دست ساز ارزش بالاتری داشته و روش ساخت آن سخت تر و پر زحمت تر است. در ایران انگشتر مردانه نقره از جایگاه ویژه ای برخوردار است. انگشتر‌های نقره با نگین های مختلفی مثل عقیق یا فیروزه نیشابور عرضه می‌شوند. شهر مشهد از لحاظ تعداد کارگاه و تولیدی انگشتر مردانه یکی از قطب های اصلی کشورمان محسوب می‌شود. کلیه انگشتر های مردانه موجود در سایت از تامین کنندگان معتبری که در اطراف حرم ملکوتی امام رضا (ع) فعالیت دارند تهیه و ارسال می‌شود. بهتر است بدانید کلیه انگشتر‌های موجود در سایت دارای ضمانت کیفیت و سلامت هستند و مشتریان گرامی از این جهت هیچ دغدغه ای بابت خرید انگشتر مردانه نخواهند داشت.

خرید اینترنتی انگشتر مردانه

در مبحث خرید انگشتر دو وجه کاملا متفاوت پیش روی خریداران است یکی خرید انگشتر به صورت حضوری و یکی خرید اینترنتی انگشتر که شامل خرید از پیج انگشتر در اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی مثل پینترست و خرید انگشتر از سایت می‌شود. در مورد خرید حضوری موارد زیادی مطرح است ولی در مبحث ما نمیگنجد برای همین میخواهیم به موضوع خرید اینترنتی انگشتر و نکاتی که باید توجه کنیم بپردازیم. برای خرید انگشتر از فروشگاه های آنلاین به غیر از قیمت انگشتر و مقایسه اصولی آن باید حتما به شرایط گارانتی کالا دقت کنید. در بیشتر فروشگاه ها گارانتی تعویض یا عودت برای انگشتر در نظر گرفته نشده است. مورد دوم که از مورد اول مهم تر است خرید انگشتر از یک فروشگاه معتبر است. اعتبار و اطمینانی که یک فروشگاه با سابقه و فعال و پاسخگو دارد می‌تواند تمام موارد دیگر را تحت الشعاع قرار دهد. مورد سوم نیز توجه به رکاب انگشتر است مثلا اگر قرار است انگشتر عقیق بخرید باید در کنار نگین حتما رکابی سالم و با عیار نقره بالا برای شما ارسال گردد. در واقع در مبحث خرید انگشتر مردانه هم نگین هم رکاب باید بهترین کیفیت را داشته و ترجیحا ضمانت اصالت و سلامت داشته باشند.خرید اینترنتی انگشتر مردانه از خاص باکس شامل تمام شرایط بالا خواهد شد. ضمنا توجه داشته باشید به طور کلی خرید از سایت به علت وجود نماد اعتماد الکترونیکی، مجوز سازمان ارشاد، مجوزهای مرتبط با کسب و کار‌های مجازی و داشتن درگاه‌های بانکی مطمئن به مراتب مطمئن تر و ایمن تر از شبکه‌های اجتماعی می‌باشد.