تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید انگشتر در نجف مردانه

در نجف، نوعی سنگ کریستال از خانواده ی کوارتز می باشد و از نظر معنوی در بین ما ایرانیان بسیار ارزش دارد،گرچه قیمت این گوهر نسبتا ارزان می باشد. در مورد فضایل و ثواب استفاده از انگشتر در نجف، روایات متعددی از امامان معصوم (ع) نقل شده است. این سنگ سبب تقویت انرژی معنوی می شود و انرژی های منفی را دور و همراه داشتن آن باعث ایجاد آرامش می شود.

در روایتی از امام صادق (ع) نقل شده است: دُر نجف که در نجف اشرف خدا ظاهر می سازد، بدرستی که هر کس انگشتر دُرّ نجف در دست کند و نگاه به آن کند، خداوند برای هر نگاهی که به این نگین می‌اندازد، ثواب یک زیارت ( اعم از حج یا غیره ) در نامه عمل او می‌نویسد که اجر و ثواب آن برابر با اجر و ثواب عمل پیامبران و صالحان است و اگر رحمت خداوند بر شیعیان نبود، قیمت هر دانه نگین درّ نجف به قدری گران می‌شد که کسی توانایی خرید آن را نداشت، لکن خداوند آن را بر شیعیان ارزان قرار داده و زیاد یافت می‌شود تا آن که همه شیعیان بتوانند از آن بهره ببرند.  (وسائل ج۵ ص۴۰۳ – ۴۰۴)

سنگ درمانی با انگشتر درنجف

در کنار خواص معنوی گوهر در نجف خواص درمانی بسیاری دارد به طور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد. در نجف برای درمان کمر درد و سر دردهای مزمن مفید بوده، همچنین تحریک کننده جریان خون می باشد و از دیگر خواص آن می شود به رفع و درمان ورم مفاصل، صدمات استخوانی و درد عضلانی اشاره کرد.