تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

باتری سامسونگ

سامسونگ الکترونیک یک شرکت چند ملیتی الکترونیک و فناوری اطلاعات است که مقر آن در سوون کره جنوبی و شرکت اصلی گروه سامسونگ می باشد. محصولات این شرکت شامل گوشی موبایل، باتری موبایل، تلویزیون های دیجیتال و ... می باشد. همانطور که می دانید گوشی های سامسونگ در ایران و جهان بسیار پر طرفدار می باشند و در کنار خرید گوشی موبایل گاها شما نیازمند خرید لوازم جانبی مانند باتری سامسونگ نیز می باشید.

خرید باتری اصلی سامسونگ

آیا به دنبال خرید باتری اصلی سامسونگ هستید؟ امروزه با توجه محبوبیت خرید آنلاین و افزایش بسترهای خرید اینترنتی اکثر افراد برای انتخاب باتری اصلی سامسونگ دچار مشکل می شوند. به منظور حفظ رعایت حقوق مشتری ما در خاص باکس تمامی باتری های سامسونگ را با گارانتی اصالت عرضه می کنیم و شما پس از دریافت باتری امکان تست آن را خواهید داشت.

قبل از اقدام به خرید باتری اصلی سامسونگ لطفا مقاله راهنمای خرید باتری گوشی را مطالعه بفرمایید.

عمر باتری گوشی تلفن طی چند سال گذشته تقریبا ثابت مانده و بهبود نیافته است. به طور کلی گوشی تلفن شما یک روز شارژ را در خود نگه می دارد و اکثر افراد شب تا صبح گوشی موبایل خود را به شارژر متصل می کنند و همین امر موجب آسیب دیدن باتری گوشی می شود. 

فروش اینترنتی باتری اصلی سامسونگ

خاص باکس به عنوان یک فروشگاه آنلاین در زمینه فروش انواع باتری اصلی موبایل سامسونگ به صورت عمده و خرده فعالیت دارد. هدف ما ایجاد بستری مناسب برای رفع نیاز مشتریان می باشد. از این جهت تمامی باتری های ارائه شده اصلی بوده و دارای کیفیتی عالی و قیمتی مناسب می باشند و هم چنین وجود نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره دلیل اصلی اعتبار خاص باکس می باشد.