تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

باتری سونی

سونی نامی که کاملا شناخته شده است! شرکت سونی بخش موبایل در گذشته با نام سونی اریکسون شناخته می شد اما اکنون با نام سونی موبایل زیرمجموعه ای از غول الکترونیک شرکت سونی شناخته می شود. این شرکت با مدل Xperia که در اوایل از سیستم عامل Windows Mobile پشتیبانی می کرد و بعد این مدل به اندروید منتقل شد، امروزه بخش قابل توجهی از بازار تلفن های هوشمند اندرویدی را تشکیل می دهد. 

خرید باتری اصلی سونی

آیا به دنبال خرید باتری اصلی سونی هستید؟ امروزه با توجه محبوبیت خرید آنلاین و افزایش بسترهای خرید اینترنتی اکثر افراد برای انتخاب باتری اصلی سونی دچار مشکل می شوند. به منظور حفظ رعایت حقوق مشتری ما در خاص باکس تمامی باتری های سونی را با گارانتی اصالت عرضه می کنیم و شما پس از دریافت باتری امکان تست آن را خواهید داشت.

قبل از اقدام به خرید باتری اصلی سونی لطفا مقاله راهنمای خرید باتری گوشی را مطالعه بفرمایید.

عمر باتری گوشی تلفن طی چند سال گذشته تقریبا ثابت مانده و بهبود نیافته است. به طور کلی گوشی تلفن شما یک روز شارژ را در خود نگه می دارد و اکثر افراد شب تا صبح گوشی موبایل خود را به شارژر متصل می کنند و همین امر موجب آسیب دیدن باتری گوشی می شود.

فروش اینترنتی باتری اصلی سونی

خاص باکس به عنوان یک فروشگاه آنلاین در زمینه فروش انواع باتری اصلی موبایل سونی به صورت عمده و خرده فعالیت دارد. هدف ما ایجاد بستری مناسب برای رفع نیاز مشتریان می باشد. از این جهت تمامی باتری های ارائه شده اصلی بوده و دارای کیفیتی عالی و قیمتی مناسب می باشند و هم چنین وجود نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره دلیل اصلی اعتبار خاص باکس می باشد.