تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

قیمت و خرید باتری گوشی موبایل و تبلت

باتری گوشی موبایل یکی از اعضای حیاتی تلفن همراه محسوب میشود. این منبع ذخیره در واقع کل انرژی لازم برای حیات و عملکرد صحیح یک تلفن همراه را تامین میکند و از این حیث بسیار حائز اهمیت است. خرید باتری اصلی گوشی موبایل یکی از دغدغه های افرادیست که به هر علتی نیاز به تعویض باتری موبایل معیوب و فرسوده خود دارند. نکات بسیاری در خرید باتری گوشی و تشخیص آن از انواع تقلبی و بی کیفیت وجود دارد که شما می‌توانید مهمترین آنها را در مقاله راهنمای خرید باتری گوشی مطالعه کنید.

تمام باتری های موجود در لیست زیر طبق قوانین وب سایت دارای ضمانت بلند مدت بوده و تضمین کیفیت و اصالت محصول دارند. قیمت باتری موبایل در فروشگاه خاص باکس بروز و معتبر بوده و نیازی به استعلام قیمت نیست. باتری‌های اصلی به موبایل شما آسیبی وارد نمی‌کنند و باعث می‌شوند شما مثل قبل از حداکثر توان و کارایی گوشی خود استفاده کنید و هیچ خللی در عملکرد گوشی ایجاد نخواهند کرد. بهتر است بدانید عمر باتری اصلی گوشی موبایل به شرط اینکه از تاریخ تولید آن بیشتر از 1 سال نگذشته باشد در صورت استفاده نرمال حدود 2 تا 4 سال است.

معمولا دو بخش سخت افزاری مهم که تاثیر مستقیمی روی باتری گوشی دارند، صفحه نمایش و پردازنده گوشی است و هرچه این دو قسمت بهینه تر عمل کنند، فشار کمتری به باتری و بازدهی آن وارد می‌شود. از این رو چنانچه شما هم قصد خرید گوشی جدید را دارید حتما این موارد را در نظر بگیرید و در کنار اینکه گوشی شما از باتری با ظرفیت بالایی برخوردار است، حتما با نمایشگر و پردازنده آن نیز توجه ویژه‌ای داشته باشید. راه‌های بسیار زیادی برای افزایش طول عمر باتری شما وجود دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

چند نکته برای افزایش طول عمر باتری اورجینال گوشی

  • عوامل تأثیرگذار روی عمر باتری را شناسایی کنید
  • باتری اورجینال خود را از سرمای شدید و گرمای شدی حفظ کنید
  • از تخلیه کامل باتری تا 0 درصد جلوگیری کنید
  • از شارژ کامل گوشی تا 100 درصد جلوگیری کنید
  • از شارژر اصلی برای شارژ نمودن باطری خود استفاده کنید
  • تا حد امکان باتری خود را به کمک کابل USB و کامپیوتر شارژ نکنید

خرید اینترنتی باتری اصلی گوشی 

از آنجایی که باتری یکی از اجزای مهم شناخته شده در گوشی می‌باشد، هنگامی که قصد خرید باتری و تعویض آن را داشتید، حتما از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. چرا که باتری غیر اصل ممکن است خسارات جبران ناپذیری به گوشی شما وارد کند. در ضمن چنانچه باتری گوشی شما به راحتی قابل تعویض نیست و باید پشت گوشی باز شود، حتما از یک تعمیرکار مجاز برای تعویض باطری خود کمک بگیرید و هیچگاه خودتان اقدام به تعویض باتری ننمایید.

با توجه به همه این موارد همیشه از یک فروشگاه مطمئن و دارای مجور باتری خود را خریداری نمایید و از سلامت و اصالت کالای خود اطمینان حاصل کنید. هیچگاه باتری ضرب خورده و دارای بادکردگی را خریداری نکرده و همیشه به لیبل گارانتی و دستورالعمل‌های درج شده روی باتری توجه نمایید. زیرا یکی از راه های تشخیص باتری اصل از غیر اصل توجه به همین نکته است.