تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید گلس اپل

همه ما می‌دانیم که گوشی‌های اپل از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای خرید هر یک از آن‌ها معمولاً باید چندین برابر قیمت گوشی‌های دیگر هزینه کنیم. هیچ شخصی دوست ندارد که گوشی آیفون جدیدش با ضربه خوردن و یا سقوط از ارتفاع دچار آسیب دیدگی شود. مخصوصاً اگر این آسیب به صفحه نمایش گوشی وارد شود. به همین منظور استفاده از گلس اپل برای محافظت از نمایشگر و همچنین گارد سیلیکونی آیفون برای محافظت از بدنه گوشی بهترین راهکار است. 

اپل از تکنولوژی Super Retina در نمایشگر‌های خود استفاده می‌کند و به یقین می‌توان گفت یکی از باکیفیت‌ترین نمایشگرهای دنیا متعلق به گوشی‌های آیفون است. به همین جهت خرید گلس آیفون و استفاده از آن برای محافظت از نمایشگر حتماً توصیه می‌شود زیرا با آسیب دیدن صفحه نمایش شما باید مبلغ بسیار زیادی را بابت خرید و تعویض یک نمایشگر جدید بپردازید. آیفون خوشبختانه از نمایشگرهای تخت و یا به اصطلاح فلت استفاده می‌کند که باعث می‌شود گلس روی ن به خوبی چسبیده شود.

تنوع گلس گوشی اپل مانند بسیاری دیگر از شرکت‌ها بالا است و شما می‌توانید انواع گلس‌های مختلف را روی نمایشگر خود استفاده نمایید اما هریک دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

انواع گلس محافظ اپل

گلس یا همان محافظ صفحه نمایش گوشی آیفون در انواع مختلفی ساخته می‌شود که هر یک دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. در ابتدا گلس‌ها مشابه یک لایه برچسب نازک بودند که تنها از خراشیدگی نمایشگر، گوشی شما را حفظ می‌کردند. اما در ادامه که سایز اکثر نمایشگرها رو به افزایش بود، مبحث محافظت از آن نیز اهمیت بیشتری پیدا کرد.

•    گلس شیشه‌ای اپل: گلس شیشه‌ای مرسوم‌ترین نوع از گلس‌ها هستند که از نمایشگر شما محافظت می‌کنند. گلس شیشه‌ای دارای ضخامت نسبتاً زیاد، شفافیت بالا و شکنندگی است. به همین دلیل نمی‌تواند محافظت چندانی از گوشی شما داشته باشد.

•    گلس نانو اپل: گلس نانو نسبت به شیشه‌ای ضخامت کمتری دارد اما انعطاف‌پذیر بوده و شکننده نیست. به همین دلیل پس از مدتی استفاده روی آن خط و خش‌های کوچکی ظاهر می‌شود و این به دلیل استفاده از مواد پلاستیکی بر روی آن است.

•    گلس سرامیکی اپل: در واقع بهترین و مناسب ترین گلسی که می‌توانید خریداری نمایید گلس سرامیکی است زیرا در کنار شفافیت مناسب و انعطاف پذیری، محافظت خوبی در برابر ضربه از خود نشان می‌دهد. تنها مشکل این نوع گلس مانند گلس نانو پس از مدتی استفاده، خط و خش افتادن روی آن است که نمی‌توان با توجه به ضربه گیری خوبی که دارند، اشکالی از آن گرفت.