تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

لیست قیمت، خرید و مشخصات گوشی موبایل اپل

وقتی صحبت از گوشی های هوشمند به میان می آید، نام برند اپل و گوشی آیفون جزء برترین ها قرار می گیرد. اپل یک شرکت فناوری چند ملیتی آمریکایی می باشد که ساختمان مرکزی آن در کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت در کنار تولید گوشی های هوشمند لوازم الکترونیکی مصرفی مانند رایانه، ساعت، آیپد و ... را در تولید و عرضه می کند.

شرکت اپل اولین گوشی آیفون خود را در سال ۲۰۰۷ به بازار جهانی معرفی کرد و از آن پس به یکی از برندهای معروف در زمینه تولید گوشی های هوشمند تبدیل شد.درصد زیادی از محبوبیت اپل جدای از کیفیت عالی محصولات به خاطر خالق و موسس این برند یعنی استیو جابز کبیر است که به خلاقیت و خاص بودن تفکرش و همچنین محصولاتش معروف است.

هر سال در شهریور ماه نسخه جدیدی از این گوشی های پر طرفدار عرضه می شود. در حال حاضر برترین گوشی های این شرکت شامل: آیفون ۱۱ پرو مکس، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ می باشد. در شهریور ماه سال 1399 مصادف با سپتامبر 2020 احتمال معرفی نسخه جدید یعنی آیفون 12 میرود ولی تاریخ رسمی معرفی هنوز مشخص نشده است.

نکته قابل توجه قیمت بالای محصولات این شرکت می باشد. به تازگی شرکت اپل قدم در بازار گوشی های میان رده گذاشته است و گوشی اقتصادی جدید خود را با قیمت ۳۹۹ دلار با نام  آیفون اس ای 2020 عرضه کرده و  با این کار بخشی از کاربران گوشی های اندرویدی را به سمت خود جذب خواهد کرد.

شما در لیست زیر می توانید قیمت و مشخصات گوشی های آیفون را مشاهده کنید.