تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید انگشتر موزانایت مردانه

موزانایت سنگ قیمتی می باشد که از ستاره ها به وجود آمده است و به دلیل زیبایی خاصی که دارد، به عنوان نگینی در انگشتر موزانایت استفاده می‌شود. این گوهر نخستین بار در سال ۱۸۹۳ توسط یک دانشمند فرانسوی به نام هنری مویسن کشف شد که بعداً برنده جایزه نوبل شیمی شد. او ذرات میکروسکوپی گوهر را در دهانه ای که توسط یک شهاب سنگ که به زمین سقوط کرده، ایجاد شده بود کشف کرد. او در ابتدا فکر کرد که الماس را کشف کرده است، اما بعداً مشخص کرد که بلورها از کاربید سیلیکون تشکیل شده اند و با الماس متفاوت هستند.

موزانایت طبیعی بسیار نادر است، بنابراین موزانایت موجود امروز در آزمایشگاه ایجاد شده است. پس از سال ها آزمایش و خطا، ذراتی که مویسن کشف کرد با موفقیت تولید شد و حال گوهر موزانایت یکی از سنگ های قیمتی در جهان می باشد.

سنگ درمانی با انگشتر موزانایت

گوهر موزانایت کاملا بی رنگ می باشد، اما اگر در مقابل منبع نوری قرار بگیرد، رنگ های رنگین کمانی زیبایی از خود به نمایش می گذارد به همین علت این گوهر را پاک کننده و تطهیر کننده روح می نامند.

خواص درمانی موزانایت مشابه سنگ زمرد می باشد که برای افزایش شانس و سلامتی قلب و همچنین افزایش قدرت چاکراها کاربرد دارد. همچنین برای بیمارانی که مشکل جسمی و روحی یا افسردگی حاد دارند بسیار توصیه شده است. از همین رو شما می‌توانید به عنوان یک انگشتر از خواص این سنگ بهره‌مند شوید.