تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

خرید انگشتر اوپال مردانه

اوپال تاریخ بسیار طولانی دارد و اسطوره های زیادی در رابطه با سنگ و یا انگشتر اوپال وجود دارد. در دوران قرون وسطی، همه دختران بلوند می خواستند گردنبندی از اوپال تهیه کنند، زیرا این سنگ یک تضمین مطلق برای جلوگیری از پژمردگی یا تیره شدن موهایشان محسوب می شد.

در بین گذشتگان، اوپال نمادی از وفاداری و اطمینان بود و در تاریخ، بعدها با دعای عاطفی مذهبی همراه شد. اعتقاد بر این بود که برای بیماری های چشم از ارزش درمانی بالایی برخوردار است و هنگامی که به عنوان یک انگشتر پوشیده می شود، باعث می شود فرد پوشنده از بیماری در امان باشد و همچنین قدرت چشم و ذهن را افزایش می دهد.

اوپال گوهر متولدین مهر ماه است همچنین گوهر فرعی متولدین بهمن نیز می باشد. انگشتر اوپال هدیه مناسب برای چهاردهمین سالگرد ازدواج می باشد. تصور می شود که نام اوپال از زبان سانسکریت گرفته شده است، به معنی "سنگ قیمتی" و بعداً مشتق یونانی "Opallios"، به معنای "دیدن تغییر رنگ" به آن نسبت داده شد.

سنگ درمانی با انگشتر اوپال

گفته می شود كه انگشتر اوپال در بسیاری از زمینه های جسمی نیز مانند درمان عفونت ها و تب ها بسیار مفید است. همچنین گفته می شود که به تقویت حافظه کمک می کند. علاوه بر این، با پاک کردن خون و کلیه ها، انسولین را تنظیم می کند، زایمان را آسان می کند و PMS را کاهش می دهد. همچنین برای چشم مفید است، به خصوص به عنوان اکسیر. به طور کلی گفته می شود که این سنگ برای بهبود سلامتی بهترین فوایده را دارد. انگشتر اوپال سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و به بدن کمک می کند تا در برابر عفونت مقاومت کند.

تعیین سایز انگشتر اوپال

انگشتر مردانه اوپال دارای سایزبندی می باشد از همین رو توصیه می شود قبل از خرید راهنمای تعیین سایز انگشتر را مطالعه نمایید.